Abercrombie & Fitch Authentic туалетна вода для чоловіків

1×
Abercrombie & Fitch Authentic туалетна вода для чоловіків
Abercrombie & Fitch Authentic туалетна вода для чоловіків
50 мл
790грн.

Код: ABE01782 | В наявності
1
Пункт видачі у Києві
четвер 04.03.2021

Опис парфумів Abercrombie & Fitch Authentic
Склад

Залишайтеся самим собою за будь-яких обставин! Чоловіча туалетна вода Abercrombie & Fitch Authenti — це аромат, в якому легкі цитрусові тони збалансовуються теплими землянистими компонентами, що надають цілій композиції мужнього характеру.

  • аромат зі свіжими цитрусовими тонами
  • для чоловіків, які не бояться проявляти своє «я»
  • автор аромату — парфумер Clement Gavarry (Клемент Гаваррі)
  • утворює блискучий дует із жіночою парфумованою водою Abercrombie & Fitch Authentic

Склад аромату
Спочатку ваші чуття освіжать легкі й іскристі нотки бергамота та грейпфрута, а також дрібка перцю. За деякий час свіжий цитрусовий вступ перейде в зігрівальне серце, в якому підбадьорливий, злегка пекучий імбир переплітається з есенцією шавлії та ароматної лаванди. У надзвичайно мужній основі аромату Abercrombie & Fitch Authentic природний мох поєднується з акордами деревини.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
чорний перець, грейпфрут, бергамот
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
шавлія, лаванда, імбир
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
деревні ноти, замша
Тип аромату
Цитрусові, Ароматичні

Про бренд Abercrombie & Fitch

p>Парфуми Abercrombie & Fitch | Abercrombie & Fitch є торговою маркою, яка має дуже довгу історію. Виробник всіх модних речей з’явився в 1982 році та належить до істинних зірок. Хоча цей бренд в основному зосереджується на одязі для молодих людей, які люблять спорт і випадковий стиль, зараз він пропонує набагато більше.
Парфуми Abercrombie & Fitch не так відомі, як інші бренди, але тим більше може здивувати їх вміст, що розрахований переважно на молодих людей як за віком, так і за душею.  
Аромат Abercrombie & Fitch є унікальним тим, що не розкриває свій характер відразу ж після нанесення. Аромату потрібно розкритися, щоб потім вразити унікальною чарівністю.

Оцінка Abercrombie & Fitch Authentic1