AMERICAN CREW SHAVING гель для гоління для чутливої шкіри | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

American Crew Shaving

гель для гоління для чутливої шкіри

American Crew Shaving гель для гоління для чутливої шкіри
American Crew Shaving гель для гоління для чутливої шкіри
American Crew Shaving гель для гоління для чутливої шкіри
150 мл
369грн.

Код: ACR1456 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
неділя, 26.08.2018

Опис косметики American Crew Shaving

Класичне гоління користується все більшою популярністю. Пристрій American Crew Shaving Shaving стане обов’язковим елементом у вашій косметичці.

Властивості:

  • забезпечує гладке й акуратне гоління
  • запобігає подразненню шкіри
  • зволожує шкіру та не сушить її

Властивості

Kонсистенція
гель
Тип шкіри обличчя
для всіх типів шкіри, в тому числі чутливої, чутлива

Про бренд American Crew

American Crew - професійний  бренд по створенню чоловічої косметики для волосся та перукарському мистецтву. Бренд з'явився в 1994 році, коли David Raccuglia  вирішив здійснити революцію в перукарському мистецтві. Сьогодні майже в 60 країнах під брендом American Crew продають засоби по догляду за шкірою та волоссям, які відрізняються високою якістю, привабливим дизайном та різноманітністю представленої продукції, вирізняючись з маси косметичних засобів для чоловіків.
David Raccuglia - відома особистість у світі перукарського мистецтва допомагає своїми продуктами перукарям та стилістам у їх роботі. Ключ  успіху American Crew - визначати, випереджати, задовольняти потреби та бажання кожного клієнта. Майстри відомого бренда створюють найкращі засоби по догляду виключно для чоловіків, пропонуючі останні тенденції в чоловічій стрижці та моді.
American Crew у всьому прагне до успіху. Цей бренд відрізняється від конкурентів, відкриваючі нові можливості для бізнесу - від концепції до її втілення, від продуктів до рекламних та навчальних матеріалів діють найвищі стандарти. Тому American Crew являється лідером індустрії косметичних засобів для чоловіків.
American Crew - професіонали по створенню чоловічої косметики для волосся та перукарському мистецтву, глибоко розуміють, що  необхідно чоловікам. Бренд American Crew відрізняє чоловічий характер, класичний стиль та самобутність.

Menu