ARDELL INDIVIDUALS пучкові накладні вії без вузликів | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

Ardell Individuals

пучкові накладні вії без вузликів

Ardell Individuals пучкові накладні  вії без вузликів
Ardell Individuals пучкові накладні  вії без вузликів
Ardell Individuals пучкові накладні  вії без вузликів
159грн.

Код: ARD1992 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Medium Black

шт.
Міст Експрес
середа, 22.08.2018

Опис косметики Ardell Individuals

Засіб Ardell Individuals підкреслить ваш погляд і красу ваших очей.

Властивості:

  • зробить більш густими та доповнить відсутні вії
  • легке та швидке застосування
  • оптично збільшує очі та надає погляду глибини

Склад:

  • накладні вії

Про бренд Ardell

Американська компанія Ardell спеціалізується на створенні накладних вій. У 1971 році її заснувало подружжя Арнольда (Arnold) та Сідел Міллер (Sydell Miller). Незабаром їх перший виріб Duralash Individual швидко завоював популярність, що призвело до подальшого розширення портфоліо. Сьогодні Ardell є одним з найуспішніших і найпопулярніших у світі брендів у цьому сегменті ринку. Одним із її гасел є: «Для кожної жінки, для кожної події, для кожного способу життя».

В асортименті Ardell ви можете знайти накладні, пучкові, одинарні та інші вії багатьох різних стилів. Переважна більшість з них виготовлена зі стерилізованого людського волосся. Вони дуже ефектні, легко накладаються та знімаються. Особливої уваги заслуговують також практичні аксесуари — клей, пензлики, щіточки для брів тощо.

Вироби Ardell відзначаються високою якістю та розумною ціною. Їх унікальність засвідчує те, що їх використовує низка голлівудських візажистів. Бренд Ardell, звичайно, зацікавить всіх тих, хто прагне мати прекрасний і незабутній вигляд, хто є розбірливим і не задовольняється малим або намагається бути привабливим для протилежної статі.

Menu