ArtdecoRidge Filler підсилювач нігтів з мінералами

Artdeco Ridge Filler підсилювач нігтів з мінералами
Artdeco Ridge Filler підсилювач нігтів з мінералами
Рекомендована роздрібна ціна
370грн.

Заощадьте 10%
10 мл
330грн.

В наявності | Код: ART2369
1
Нова Пошта
вівторок 07.12.2021
Особисте отримання
вівторок 07.12.2021

Засіб Artdeco Ridge Filler забезпечить вашим нігтям професійний догляд.

Властивості:

  • розгладжує поверхню нігтів

Спосіб використання:
Нанесіть один шар безпосередньо на нігті.

Властивості

Властивості
живлення, зміцнення
Активні компоненти
вітамін Е

Бренд Artdeco було засновано в 1985 році з метою створення косметичних засобів, натхненних любов'ю до краси. Високий попит на нові тренди та високоякісну продукцію, яка б стала доступною для всіх жінок, сприяв швидкому переходу Artdecо в ТОП косметичних брендів у Німеччині. На сьогоднішній день косметику Artdeco оцінили вже в більш ніж 78 країнах світу.

Artdeco знає, що кожна жінка — унікальна. В неї є власні переваги та стиль, якщо потрібно підкреслити свою красу. Косметика Artdeco віддає честь цій унікальності, а завдяки різноманітності своєї продукції надає кожній жінці можливість підкреслити особисту красу саме так, як їй це подобається.

Широка палітра кольорів, велика кількість спеціалізованої продукції, а також можливість індивідуальної побудови власної кольорової гами, гарантує максимальне та відповідне до власних потреб задоволення від косметики. Спробуйте засоби для макіяжу Artdeco, які з легкістю стануть альтернативою найрозкішніших брендів і переконайтеся, що якісна продукція не повинна бути недосяжною.