Перейти до основного вмісту
Ashleigh & Burwood London Arctic Tundra подарунковий набір
Ashleigh & Burwood London Arctic Tundra подарунковий набір
Тип наборуподарунковий набір
Вид аромату для домучисті

Каталітична лампа Ashleigh & Burwood London Arctic Tundra  — ідеальний аксесуар для будинків, офісів, готелів і спа-центрів. Секрет каталітичної лампи ґрунтується на принципі каталітичної реакції — горіння без полум’я. Лампа призначена як для наповнення ароматом приміщень, так і для очистки та дезінфекції повітря в закритих приміщеннях.

Властивості:

  • ніжний чистий аромат
  • Лампа також знищує всі запахи в кімнаті, включаючи сигаретний дим, випаровування під час приготування їжі або запахи від домашніх улюбленців
  • Лампу можна залишати без нагляду

Набір містить:

  • Arctic Tundra aроматична лампа
  • Fresh Linen наповнення до каталітичної лампи 250 мл

Спосіб використання:
Дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект. Упаковка містить наповнювач до каталітичних ламп. Зніміть з лампи декоративну кришечку та ковпачок для гасіння. За допомогою воронки наповніть лампу ароматичною есенцією на 2/3 рівня. Вставте гніт із камінчиком назад у лампу та закрийте її ковпачком для гасіння.Приблизно через 20 хвилин, коли наповнювач підніметься до рівня камінчика, запаліть його запальничкою. Полум’я має горіти упродовж 3-5 хвилин, після чого його необхідно погасити, а камінчик прикрити декоративною кришечкою. В такий спосіб каталітичний процес буде розпочато, а лампа почне випускати аромат. Після отримання бажаної інтенсивності аромату замініть декоративну кришечку на ковпачок для гасіння. Так ви закінчите каталітичну реакцію.

Ashleigh & Burwood LondonArctic Tundra подарунковий набір

2×
2 230грн

В наявності | 2 230,00грн / 1 шт., з ПДВ | Код: ABL08077

Arctic Tundra aроматична лампа + Fresh Linen наповнення до каталітичної лампи 250 мл

Fresh Linen

1
кур’єр Нова пошта
пʼятниця 02.08.2024
Особисте отримання
вівторок 06.08.2024