Ashleigh & Burwood London Golden Sunsetподарунковий набір I.

Ashleigh & Burwood London Golden Sunset подарунковий набір I.
Ashleigh & Burwood London Golden Sunset подарунковий набір I.
подарунковий набір I.
1 390грн.

Код: ABL0038 | В наявності

лампа 11 x 8 см + наповнення 250 мл

Moroccan Spice

1
Нова Пошта
середа 22.07.2020
Особисте отримання
середа 22.07.2020

Опис парфумів Ashleigh & Burwood London Golden Sunset
Склад

Каталітична лампа Ashleigh & Burwood London Golden Sunset — ідеальний аксесуар для будинків, офісів, готелів і спа-центрів. Секрет каталітичної лампи ґрунтується на принципі каталітичної реакції — горіння без полум’я. Лампа призначена як для наповнення ароматом приміщень, так і для очистки та дезінфекції повітря в закритих приміщеннях.

Властивості:

  • Лампа також знищує всі запахи в кімнаті, включаючи сигаретний дим, випаровування під час приготування їжі або запахи від домашніх улюбленців
  • Лампу можна залишати без нагляду
  • Лампа чудово наповнить ароматом все приміщення
  • пряний аромат
  • теплий аромат
  • східний аромат

Спосіб використання:
Упаковка містить наповнювач до каталітичних ламп. Дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект. Зніміть з лампи декоративну кришечку та ковпачок для гасіння. За допомогою воронки наповніть лампу ароматичною есенцією на 2/3 рівня. Вставте гніт із камінчиком назад у лампу та закрийте її ковпачком для гасіння.Приблизно через 20 хвилин, коли наповнювач підніметься до рівня камінчика, запаліть його запальничкою. Полум’я має горіти упродовж 3-5 хвилин, після чого його необхідно погасити, а камінчик прикрити декоративною кришечкою. В такий спосіб каталітичний процес буде розпочато, а лампа почне випускати аромат. Після отримання бажаної інтенсивності аромату замініть декоративну кришечку на ковпачок для гасіння. Так ви закінчите каталітичну реакцію.

Склад

склад
мед, мускатний горіх, помаранч, бурштин, натуральні ноти, сандалове дерево, агарове дерево
Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
Тип аромату
Пряні, Древесний
Тип набору
подарунковий набір
Вид аромату для дому
древесний, пряні

Оцінка Ashleigh & Burwood London Golden Sunset