AvèneSun Sensitive стік для чутливих місць SPF 50+

1×
Avène Sun Sensitive стік для чутливих місць SPF 50+
Avène Sun Sensitive стік для чутливих місць SPF 50+
Рекомендована роздрібна ціна
454грн.

Заощадьте 33%
8 гр
300грн.

Код: AVE02326 | В наявності
1
Нова Пошта
середа 03.11.2021
Особисте отримання
середа 03.11.2021

Опис Avène Sun Sensitive
Властивості

Під час тривалого перебування на сонці вуха, ніс, рубці та пігментні плями є особливо вразливими. Саме для цих ділянок призначений практичний стік Avène Sun Sensitive. Стабільна та високоефективна система фільтрів забезпечує чутливій шкірі надійний захист від широкого спектра УФ-випромінювання.

Завдяки нежирній структурі з прозорим ефектом засіб швидко поглинається, не залишаючи слідів. Стік підходить для всієї сім'ї, а завдяки стійкості до води та поту його також неодмінно оцінять спортсмени.

Властивості:

 • захищає найчутливіші ділянки шкіри (вуха, ніс, рубці, пігментні плями тощо)
 • зберігає тривалу стійкість до води та поту
 • забезпечує захист від УФА-та УФБ-випромінювання
 • нежирна текстура з прозорим ефектом
 • підходить для всієї сім’ї
 • ідеальний засіб для спортсменів

Результати тестування:
→ оцінка задоволеності 40–81 учасника після 10–21 дня користування

 • 100 % задоволені стійкістю до поту
 • 95 % задоволені прозорим ефектом на шкірі
 • 91 % задоволені простотою застосування

Склад:

 • антиоксидантна система Pre-tocopheryl + Thialidine — забезпечує комплексний захист клітин
 • SPF 50 — стабільна система фільтрів, яка тривалий час захищає від широкого спектра УФА- та УФБ-випромінювання
 • не містить хімічних фільтрів та ароматизаторів

Спосіб нанесення:
Проведіть стіком 8 разів по чутливих ділянках, які необхідно захистити від сонячних променів.

Властивості

Kонсистенція
тверда
Тип шкіри обличчя
чутлива
Тип шкіри
чутлива
Захисний фактор SPF
дуже високий захист (SPF 50+)

Про бренд Avène

Косметика Avène | Бренд Avène несе в собі силу термальної води, яка черпає свою силу в серці планети. Маленьке селище в горах на підні Франції стало відомим завдяки цілющій силі своїх термальних вод. Кожного року спеціалісти та лікарі доводять, що завдяки своїм властивостям, термальна вода Avène легко бореться та лікує атопічний дерматит, псоріаз та опіки. Ефективність термальної води була відома  вже з 1736 року, за цей час було проведено більше 300 клінічних досліджень, які підтверджують ефективність термальної води Avène і продукції з її вмістом. В основі всіх продуктів косметичного бренду лежить термальна вода, яка має унікальні цілющі властивості, збагачена мікроелементами та мінералами, містить низький ступінь PH та багата на кварц, залізо, цинк, срібло та фтор, які в свою чергу заспокоюють шкіру та надають унікальний догляд.

Незабаром джерело Saint Odile стало національним надбанням та на його місці був збудований пансіонат, а в 1975 році  його власником став аптекар Pierre Fabre, який на місці джерела створив центр гідротерапії, який щорічно приймав до 2500 пацієнтів. В 1990 році на ринку була представлена серія Eau thermale Avène. Ретельний вибір компонентів, високі стандарти та лікувальні властивості термальної води в поєднанні постійних досліджень нових активних речовин, надає бренду Avène  провідну позицію в рейтингу дермакосметики. Косметика Avène розробила унікальну серію продуктів, спеціально призначену для всіх трьох ступенів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої та атопічної.

Вся продукція Avène виготовляється під дерматологічним контролем та проходить всі ступені тестування на гіппоалергеність. Компанія пропонує широкий вибір серій косметики для всіх ступенів чутливості шкіри. Avène – єдиний косметичний бренд, який пропонує засоби для всіх різновидів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої, атопічної, та серію для інтолерантного типу шкіри. Спеціальний аплікатор запобігає потраплання повітря до продукту та винекненню бактерій. Головною перевагою косметики Avène  є відсутність консервантів, емульгаторів та ароматизаторів. Всі вищезгадані фактори зробили  косметику Avène No. 1 у Франції та в Європі.

Оцінка Avène Sun Sensitive1