AvonCare Sun + Bronze олійка-спрей для засмаги для тіла та обличчя

Avon Care Sun +  Bronze олійка-спрей для засмаги для тіла та обличчя
Avon Care Sun +  Bronze олійка-спрей для засмаги для тіла та обличчя
150 мл

Зараз цей продукт недоступний | Код: AVO08614

Засіб Avon Care Sun + Bronze забезпечить вам ще гарнішу засмагу.

Властивості:

  • підготує шкіру для перебування на сонці
  • дарує засмаглий вигляд
  • прискорює натуральний процес засмаги

Спосіб використання:
Нанесіть перед засмагою на сонці та ретельно розітріть.

Властивості

вид упаковки
спрей
Kонсистенція
Флюїд
Тип шкіри
для всіх типів шкіри
Властивості
захищає від зовнішніх впливів
Активні компоненти
вітамін Е, кокосова олійка

У світі краси косметика Avon сьогодні вважається легендарною. Бренд, який уже понад 125 років цікавиться не лише жіночим шармом, але і самою жінкою, пропонує засоби для догляду, декоративну косметику та парфуми Avon.

Історія розпочалася у 1886 році, коли продавець книг Девід Макконел до кожної покупки додавав невеликий ароматичний подарунок. Дуже швидко його аромати стали популярнішими ніж книги, тому він вирішив заснувати косметичну компанію. Він вважав, що особистий контакт надзвичайно важливий. Саме так уперше з'явилась ідея Avon lady, яка до того ж подарувала жінкам можливість фінансової реалізації. Невід'ємною частиною персональних продажів незабаром став і каталог Avon із пропозицією косметики.

Хоча косметика Avon не забуває про свої традиційні починання, сьогодні її також можна придбати онлайн. Виберіть більш зручний для вас спосіб і спробуйте перевірений часом бренд Avon, що відзначається своєю косметикою для догляду за обличчям Anew, засобами для волосся Advance Techniques, ексклюзивною колекцією Luxe, засобами для догляду Planet Spa та дитячою колекцією Avon Baby.