Avon Clearskin Blackhead Clearing очищуюча маска-плівка від чорних цяток

Avon Clearskin  Blackhead Clearing очищуюча маска-плівка від чорних цяток
Avon Clearskin  Blackhead Clearing очищуюча маска-плівка від чорних цяток
30 мл
160грн.

Код: AVO5161 | В наявності
1
Нова Пошта
понеділок 17.05.2021
Особисте отримання
понеділок 17.05.2021

Опис Avon Clearskin Blackhead Clearing
Властивості

Маска для обличчя Avon Clearskin Blackhead Clearing балуватиме вашу шкіру та піклуватиметься про неї.

Властивості:

  • ефективно очищує пори
  • усуває чорні цятки
  • глибоко очищує шкіру

Властивості

Тип шкіри обличчя
жирна
Властивості
від чорних цяток

Про бренд Avon

У світі краси косметика Avon сьогодні вважається легендарною. Бренд, який уже понад 125 років цікавиться не лише жіночим шармом, але і самою жінкою, пропонує засоби для догляду, декоративну косметику та парфуми Avon.

Історія розпочалася у 1886 році, коли продавець книг Девід Макконел до кожної покупки додавав невеликий ароматичний подарунок. Дуже швидко його аромати стали популярнішими ніж книги, тому він вирішив заснувати косметичну компанію. Він вважав, що особистий контакт надзвичайно важливий. Саме так уперше з'явилась ідея Avon lady, яка до того ж подарувала жінкам можливість фінансової реалізації. Невід'ємною частиною персональних продажів незабаром став і каталог Avon із пропозицією косметики.

Хоча косметика Avon не забуває про свої традиційні починання, сьогодні її також можна придбати онлайн. Виберіть більш зручний для вас спосіб і спробуйте перевірений часом бренд Avon, що відзначається своєю косметикою для догляду за обличчям Anew, засобами для волосся Advance Techniques, ексклюзивною колекцією Luxe, засобами для догляду Planet Spa та дитячою колекцією Avon Baby.

 

Оцінка Avon Clearskin Blackhead Clearing