Avon Planet Spa Korean Charcoal Cleanse & Refine

маска для обличчя з активованим вугіллям

Avon Planet Spa Korean Charcoal Cleanse & Refine маска для обличчя з активованим вугіллям
Avon Planet Spa Korean Charcoal Cleanse & Refine маска для обличчя з активованим вугіллям
50 мл

Код: AVO06883 | Зараз цей продукт недоступний
Avon Planet Spa Korean Charcoal Cleanse & Refine
50 мл

Опис продукту Avon Planet Spa Korean Charcoal Cleanse & Refine

Маска для обличчя Avon Planet Spa Korean Charcoal Cleanse & Refine балуватиме вашу шкіру та піклуватиметься про неї.

Властивості:

  • цілковито покращує вигляд шкіри
  • глибоко очищує шкіру
  • видаляє відмерлі клітини шкіри

Спосіб використання:
Нанесіть маску тонким шаром на очищене обличчя, уникаючи ділянки навколо очей. Використайте упродовж доби, яка вказана на упаковці. Після цього ретельно змийте маску.

Властивості

Властивості
очищення
Тип шкіри обличчя
для всих типів

Про бренд Avon

У світі краси косметика Avon сьогодні вважається легендарною. Бренд, який уже понад 125 років цікавиться не лише жіночим шармом, але і самою жінкою, пропонує засоби для догляду, декоративну косметику та парфуми Avon.

Історія розпочалася у 1886 році, коли продавець книг Девід Макконел до кожної покупки додавав невеликий ароматичний подарунок. Дуже швидко його аромати стали популярнішими ніж книги, тому він вирішив заснувати косметичну компанію. Він вважав, що особистий контакт надзвичайно важливий. Саме так уперше з'явилась ідея Avon lady, яка до того ж подарувала жінкам можливість фінансової реалізації. Невід'ємною частиною персональних продажів незабаром став і каталог Avon із пропозицією косметики.

Хоча косметика Avon не забуває про свої традиційні починання, сьогодні її також можна придбати онлайн. Виберіть більш зручний для вас спосіб і спробуйте перевірений часом бренд Avon, що відзначається своєю косметикою для догляду за обличчям Anew, засобами для волосся Advance Techniques, ексклюзивною колекцією Luxe, засобами для догляду Planet Spa та дитячою колекцією Avon Baby.