Перейти до основного вмісту

Як зробити денний макіяж

Не можете вирішити, як зробити денний макіяж? Цей простий посібник крок за кроком розповість вам, як підкреслити свої сильні сторони та створити ідеально підібраний макіяж за допомогою бестселерів від Benefit.

Обличчя

Кінчиками пальців нанесіть на все обличчя праймер The POREfessional, щоб створити ідеально гладеньку основу. Потім нанесіть шар коректора Boi-ing Cakeless Concealer і повністю його розтушуйте, щоб замаскувати темні кола та недоліки. Наш бестселер — пудра-бронзер Hoola — надасть обличчю природного теплого відтінку з матовим ефектом. На завершення макіяжу використайте рум’яна Shellie Wanderful World Blush у світло-рожевому кольорі!

Брови

Короткими штрихами олівця Precisely, My Brow Pencil ідеально підкресліть свої брови у напрямку природного росту волосків. Коли ви будете задоволені їхньою формою, зафіксуйте брови за допомогою культового 24-Hour Brow Setter, щоб вони залишалися ідеальними протягом усього дня!

Очі

Ви можете створити ідеальний ефект котячих очей за допомогою підводки They're Real! Xtreme Precision Liner. А унікальна туш BADgal BANG! додасть вашим віям небувалого об'єму. Розчісуйте їх від коренів до кінчиків, рухаючи при цьому щіточкою з боку в бік — так ви досягнете чудового об'єму та профарбуєте кожну вію.

Губи

Досконале завершення усього макіяжу Bene'Look забезпечить культовий продукт Benetint: рум'яна й пігмент для губ — два в одному, зі стійкістю протягом усього дня! Просто наносьте його на губи шар за шаром для більшої насиченості кольору.