Bione Cosmetics Keratin Kofein, незмиваючий кондиціонер у формі спрею | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

Bione Cosmetics Keratin Kofein

незмиваючий кондиціонер у формі спрею

Bione Cosmetics Keratin Kofein незмиваючий кондиціонер у формі спрею
Bione Cosmetics Keratin Kofein незмиваючий кондиціонер у формі спрею
Bione Cosmetics Keratin Kofein незмиваючий кондиціонер у формі спрею
260 мл
102грн.

Код: BCO0563 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
середа, 22.08.2018

Властивості

Kонсистенція
спрей
Властивості
Блиск та м'якість, Відновлення пошкодженого волосся, Густота та життєва сила, Захист посічених кінчиків
Тип волосся
всі типи волосся

Про бренд Bione Cosmetics

Бренд Bione Cosmetics належить портфоліо чеської компанії Drogerex, яка займається виробництвом, продажем і розповсюдженням косметики та галантерейних товарів. Bione Cosmetics керується девізом «Сила у простоті». У складі її шампунів, кремів, гелів для душу, лосьйонів для тіла та інших виробів ви не знайдете будь-яких зайвих інгредієнтів. Основний наголос робиться на функціональності, а не на кількості.  
Особливої уваги заслуговують вироби, позначені як «органічні», які не містять силіконів, парабенів, фенолів, похідних нафти або інших потенційно шкідливих речовин. Завдяки цьому їх можуть використовувати люди, які мають різні дерматологічні проблеми.
Засоби Bione Cosmetics розроблені на основі новітніх наукових знань, а перед веденням у продаж підлягають суворій перевірці (але не на тваринах). Натуральна косметика Bione Cosmetics є ефективною, безпечною, а також, що не менш важливо, екологічно чистою. До того ж її придбання, звичайно ж, не послабить ваш бюджет.
Бренд Bione Cosmetics, звичайно, зацікавить всіх тих, хто прагне зробити свій внесок у захист довкілля та тих, хто шукає якість за розумною ціною.

Menu