Перейти до основного вмісту

Bobbi Brown

Bobbi Brown

Секрет краси простий — будьте собою. Це слова Боббі Браун (Bobbi Brown), засновниці однойменного американського бренда, відомого своєю якісною декоративною косметикою в натуральних відтінках.  

Косметика Bobbi Brown народилася в 90-ті роки. Тогочасні косметичні крамниці й салони краси були буквально завалені різнокольоровою, кричуще блискучою продукцією. У якусь мить фаховій візажистці Боббі Браун забракло природних засобів, які підкреслювали б жіночу красу, не затіняючи її. Тому заснування власного бренда стало для Боббі лише питанням часу. Вона не стала баритися, і 1991 року у світ вийшла перша колекція 10 помад із бежевими пігментами в основі.  

Спробуйте натуральний макіяж від Bobbi Brown: освітлювальний коректор Bobbi Brown, компактну пудру для обличчя Bobbi Brown або легкий BB-крем Bobbi Brown. Особливу популярність має крем для очей Bobbi Brown Eye Extra Repair Cream проти набряків і темних кіл, туш для об'єму вій Eye Opening Mascara та вітамінна основа під макіяж Bobbi Brown Face Care. Також особливої уваги заслуговують бронзер Bobbi Brown та помада Bobbi Brown Lipstick Luxe Lip Color із широким діапазоном відтінків.

весь текст скритий текст