Чи готові ви до веселощів під час макіяжу? В Парижі догляд за красою - радість, а не обов'язок. Bourjois допоможе вам створити елегантний макіяж очей, губ і обличчя, і зробить все, для прекрасного зовнішнього вигляду ваших нігтів. Це все з легкістю паризького шарму. Ласкаво просимо до світу істинної краси та радісного життя!

весь текст скритий текст

Про бренд Bourjois

З Bourjois ви з легкістю досягнете легендарного паризького стилю та елегантності, але, незважаючи на це, ви повністю проявите свою індивідуальність. Смарт-косметика та інновації Bourjois полегшують щоденні жіночі ритуали краси, залишаючи простір для креативності.

 


Косметика Bourjois виникла у французькому світі театру та мистецтва в 1863 році. Усе почалося з актора Josepha-Alberta Ponsina, котрий виробляв засоби для макіяжу для своїх колег. Попит дуже швидко перенісся за межі театрального порогу, а мейкапи Bourjois, завдяки своїй якості, практичності та елегантному дизайну, прославилися в цілому Парижі.
На сьогоднішній день, бренд продовжує підтримувати традиційний підхід до виробництва своєї продукції, яку легко і весело використовувати. Туш для вій Bourjois підкреслює погляд і робить його надзвичайно драматичним, а засоби для макіяжу Bourjois Healthy Mix красиво освітлять ваше обличчя. Тому вже давно цей бренд вже давно пов'язаний не лише із француженками, а й з усіма жінками на світі.

весь текст скритий текст

Фільтр

Цінова категорія

-

Подарунки та акції

Оцінка

  •   29
  •   8
  •   3
  •   1
Лідери продажу