BrushArt Face

косметичний набір II.

6×
BrushArt Face косметичний набір II.
BrushArt Face косметичний набір II.
косметичний набір II.
789грн.

Код: BRU0747 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: Powder Brush (width 45 mm) + Blush Brush (width 30 mm) + Flat Blush Brush (width 30 mm) + Eye Brush (width 13 mm) + Eye Brush (width 14 mm) + Eye Brush (width 11 mm) + Eyebrow Blush (width 9 mm) + Lip Brush (width 5 mm) + Lip Brush (width 4 mm) + Lip Brush (width 2 mm) + Brush For Eyelashes + Case (240x110x40 mm)

шт.
Нова Пошта
пʼятниця 31.05.2019
Особисте отримання
пʼятниця 31.05.2019
BrushArt Face
косметичний набір II. | 789грн.

Опис косметики BrushArt Face

Опис:
практичний набір пензликів BrushArt містить засоби для створення ідеального професійного макіяжу. Великий пензлик з штучного ворсу  призначений для нанесення пудри. За допомогою двох менших пензликів Ви зможете точно та акуратно нанести рум'яна, бронзатор та пудру.  Чотири пласких пензлика   круглоподібної або рівної форми з натурального ворсу дозволять Вам швидко та акуратно нанести  тіні, а щіточка - впорядкує вії та брови. Cкошений плаский пензлик призначений для нанесення косметичних засобів на брови. Для того, щоб надати виразності Вашим губам використовуйте три маленьких пензлика. Набір пензликів поміщений у елегантний компактний футляр з натуральної шкіри. Прагнете створити чудовий  макіяж? Набір пензликів BrushArt стане для Вас  відмінним подарунком.

Спосіб використання:

Відповідно до призначення пензлика нанесіть тіні, пудру, рум'яна чи помаду.

Властивості

Тип набору
косметичний набір

Про бренд BrushArt

Косметичні пензлики BrushArt | BrushArt - перетворить створення будь-якого макіяжу на справжнє мистецтво. Ці пензлики були спеціально розроблені для створення ідеального макіяжу. Завдяки високоякісним матеріалам Ви зможете  акуратно та рівномірно нанести той чи інший засіб декоративної косметики.
До колекції BrushArt Eye входять спеціальні пензлики для надання акценту очам та підкреслення форми брів; до колекції BrushArt Face - пензлики для нанесення рум'ян, пудри та тональних засобів; до колекції BrushArt Lip - для нанесення помади та блиску.