Bvlgari Aqva Pour Homme Marineтуалетна вода для чоловіків

6×
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine туалетна вода для чоловіків
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine туалетна вода для чоловіків
100 мл
1 510грн.

Код: BVL0002 | В наявності
1
КУРЄР (Міст Експрес)
понеділок 05.10.2020
Особисте отримання
понеділок 05.10.2020

Опис парфумів Bvlgari Aqva Pour Homme Marine
Склад

Bvlgari AQVA Marine Pour Homme свіжий фруктово-пряний аромат для чоловіків. Прислухайтеся до шуму моря. Ніжний шепіт хвиль, прохолодний вітерець та чиста енергія водної стихії – це все дарує AQVA Marine Pour Homme. Прозорий блакитний нектар соковитих фруктів та відбірних спецій приховується в оригінальному овальному  флаконі, гладка поверхня якого наче відшліфована морськими хвилями, нагадує химерний прозорий камінь, котрий викинуло море на берег під час шторму. Bvlgari AQVA Marine Pour Homme  освіжить Ваше тіло й душу  навіть у найспекотніші дні року.


Свіжий акорд грейпфруту та апельсинового дерева огорне Вас ніжною екзотикою приморського узбережжя, де дозрівають самі соковиті цитрусові світу. Тонкі аромати розмарину та  морських водоростей  подарують силу та мужність. Легкі ноти амбри та кедру ідеально ляжуть на Вашу шкіру, залишаючи стійкий шлейф. AQVA Marine Pour Homme. – це ковток свіжого повітря.

Іменитий бренд Bvlgari вже на протязі багатьох років створює розкішні дорогоцінності для чоловіків і жінок. Його парфуми – це вираз якості та краси в поєднанні з вишуканим дизайном флаконів. Придбайте і Ви свій аромат. Асортимент Bvlgari досить широкий, парфуми для себе знайдуть як прихильники чуттєвості, так і прихильники свіжої легкості. До других відноситься і   AQVA Marine Pour Homme. Зануртеся в смарагдові води свіжого та прохолодного океану, який подарує Вам нову силу та енергію. Спробуйте безмежну свіжість, яку принесе Вам  Bvlgari AQVA Marine Pour Homme!

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
неролі
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
морські водорості
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
розмарин
Тип аромату
Ароматичні, Водні

Про бренд Bvlgari

Бренд Bvlgari —унікальні матеріали, живі кольорові комбінації та незабутні мотиви, що поєднуються з досконало збалансованими формами. Одяг і косметична продукція цієї марки доповнять ваш образ і буквально стануть вашою другою шкірою.

Італійську фірму високої моди Bvlgari заснував Сотіріо Булгарі (Sotirio Bulgari) в м. Рим у 1884 році, та саме його ім'я бренд носить до сих пір. Уже понад 130 років бренд Bvlgari дарує світу не лише високу моду, модні аксесуари, але й, наприклад, коштовності у стилі Art Deco.

Окрім цього, бренд Bvlgari відомий завдяки виготовленню парфумів, унікальна композиція яких вже не вперше завоювала серця жінок і чоловіків у цілому світі. Так, наприклад, творців легендарного жіночого аромату Bvlgari Omnia надихнуло сяйво антикварних дорогоцінних каменів, які врешті зазнали багатьох перевтілень у вигляді ексклюзивних і постійних видань.

Бренд Bvlgari — це не лише символ досконалості. Він належить до тих брендів, яким не байдужа доля нашої планети, а тому активно бере участь в пошуку шляхів до сталого розвитку та вирішення глобальних проблем.

Оцінка Bvlgari Aqva Pour Homme Marine6