Bvlgari Aqva Pour Homme туалетна вода для чоловіків

17×
Bvlgari Aqva Pour Homme туалетна вода для чоловіків
Bvlgari Aqva Pour Homme туалетна вода для чоловіків
100 мл
1 650грн.

Код: BVL0021 | В наявності
1
Пункт видачі у Києві
понеділок 25.01.2021

Опис парфумів Bvlgari Aqva Pour Homme
Склад

Сила та краса моря, втілені в туалетній воді для чоловіків Bvlgari AQVA Pour Homme, приховуються в унікальному круглому флаконі. Його синьо-зелена поверхня вловлює світло, і воно переливається, мов на морській гладіні. Аромат чудово підкреслює елегантність і мужність чоловіка, який його носить.

  • свіжий деревний аромат
  • для активного та пристрасного чоловіка
  • чудово підходить для весняних і літніх місяців

Склад аромату
На початкових нотах ви відчуєте бадьорі цитрусові тони мандарина й апельсинового цвіту. Опісля аромат відкриється чистими водяними акордами сантоліни та морської трави. Теплом та мужністю аромат наповнює амбра, яка відкривається на нотах бази.

Історія аромату
Туалетна вода Bvlgari AQVA Pour Homme оспівує природу Середземноморських країв і, звичайно ж, море. Аромат було представлено в 2005 році, створено Жаком Кавальє (Jacques Cavallier).

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
мандарин
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
сантоліна
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
шавлія
Тип аромату
Ароматичні, Водні, Древесний

Про бренд Bvlgari

Аромати Bvlgari — істинні шедеври у світі парфумів. Це поєднання ювелірного мистецтва та парфумерії, що відображає чарівність і велич Середземномор'я. Цей італійський бренд славиться новаторством, почуттям величі та майстерною роботою з кольорами.

Історія бренда Bvlgari розпочалася 1884 року у «вічному місті» Римі. Спершу бренд займався ювелірними виробами, а згодом годинниками. Перші парфуми Bvlgari з'явилися на світ у 1992 році, і з тих пір розкішний бренд створив ряд успішних колекцій: Omnia, Man або Goldea та Splendida.

На створення парфумів Bvlgari надихнули різні куточки світу, їхня природа та розмаїття. Їх створюють найкращі парфумери світу, а самі флакони схожі на чарівні ювелірні прикраси.

Місія бренда Bvlgari — ділитися радістю від використання природних багатств.

Оцінка Bvlgari Aqva Pour Homme17