Carolina Herrera 212 Sexy Men

туалетна вода для чоловіків 100 мл

Carolina Herrera 212 Sexy Men туалетна вода для чоловіків 100 мл
Carolina Herrera 212 Sexy Men туалетна вода для чоловіків 100 мл
Carolina Herrera 212 Sexy Men туалетна вода для чоловіків 100 мл
100 мл
1 383грн.

Код: CHR0028 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
КУРЄР (Міст Експрес)
вівторок, 23.10.2018
Особисте отримання
понеділок, 22.10.2018
Carolina Herrera 212 Sexy Men
100 мл | 1 383грн.

Опис парфумів Carolina Herrera 212 Sexy Men

Carolina Herrera 212 Sexy Men - cимвол молодості та свободи. Власник 212 Sexy Men - загадковий і таємничий. Він виглядає так спокусливо, що не дивитися на нього просто неможливо. Він - сексуальний, самовпевнений, молодий і привабливий, вишуканий і загадковий.
Як тільки власник парфуму зявляється на будь-якому заході всі погляди зосереджуються на ньому. Елегантний свіжий подих цитрусових,  чуттєвих прянощів та рідкісної деревини - це все втілює 212 Sexy Men.  212 Sexy Men обирає чоловік, якого всі вважають яскравою особистістю, якому  легко вдається поєднувати індивідуальність і простоту.

Склад

кінцева нота
бурштин, ваніль
нота серця
кардамон, чорний перець, чорнобривці
початкова нота
бергамот, зелені ноти, мандарин
Тип аромату
Східні

Про бренд Carolina Herrera

Парфумерія Carolina Herrera | Бренд носить імя своєї засновниці Carolina Herrera, славнозвісної модної дизайнерки венесуельського походження. Перший аромат був випущений 8 років після заснування торгівельної марки в 1988 році та носив ім’я своєї засновниці. Але найбільшої уваги привернув аромат під кодовою назвою 212. Цифри у назві аромату означають телефонний код нью-йоркського Манхетену, який дизайнерка палко любила та навіть згодом переїхала туди жити.

Carolina Herrera пропонує не тільки парфумерію для жінок та чоловіків, але також вишукані аксесуари та висококаласний  догляд за шкірою. Варто зазначити, що над виготовленням кожного продукту марки працюють такі відомі майстри парфумеріїї як: Alberto Morillas, Rosendo Mateu та Ann Gottlieb.

Парфумерію від Carolina Herrera можна описати як чуттєву і гармонійну, та в той же час свіжу і оптимістичну. Аромати містять екстракти квіту жасмину, болгарської троянди, орхідеї, помаранчу і багато інших рослин. Серед основних інгредієнтів провідне місце займають сандалове дерево і кедр.

Carolina Herrera є синонімом розкоші, елегантності і позачасовості. Все це, звичайно, втілюється в дизайні парфумів. Наприклад, вся лінійка парфумерії  «212»  має різнокольорові (сріблясті, золоті, рожеві…) флакони у вигляді "капсул". Дизайнерка також не залишає осторонь проблеми суспільства та активно приймає участь у низці благодійних проектів - безпосередньо у боротьбі проти раку молочної залози.

Сьогодні парфуми від Carolina Herrera очолюють списки найбажаніших у світі. Успіх бренду розпочався з весільної колекції, пілся створення весільної сукні спеціально для дочки президента. Ім'я марки носять більш ніж 40 бутиків по всьому світу. Парфумерія Carolina Herrera – це стиль невтомного мегаполісу.

 

Menu