Catrice 24h Made To Stay, роз'яснюючий коректор у вигляді олівця | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

Catrice 24h Made To Stay

роз'яснюючий коректор у вигляді олівця

Catrice 24h Made To Stay роз'яснюючий коректор у вигляді олівця
Catrice 24h Made To Stay роз'яснюючий коректор у вигляді олівця
Catrice 24h Made To Stay роз'яснюючий коректор у вигляді олівця
відтінок 010 Eye Like! 1,64 гр
139грн.

Код: CTE1161 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
четвер, 23.08.2018

Властивості

Водостійкість
ні
Колір
рожевий

Про бренд Catrice

Декоративна косметика Catrice надихне кожну жінку, яка радо доглядає за своїм обличчям! Висока якість виробів, розкішна упаковка та привабливі ціни — це косметика Catrice, натхненна сучасними світовими тенденціями макіяжу! За допомогою різноманітних відтінків ви з легкістю створите як екстравагантний макіяж, так і класичний стиль. Філософією бренду Catrice є надання свободи, багатогранності та розмаїття, яких тільки може побажати собі кожна жінка!
Бренд Catrice також дуже популярний завдяки своїм ексклюзивним виданням обмеженим тиражем, які розробляються відповідно до моментального стилю, представленого на модних подіумах. Завдяки цьому ви можете постійно відкривати і пробувати щось нове з брендом Catrice!  
Всі вироби Catrice мають надзвичайно високоякісний склад, який постійно оновлюється. Декоративна косметика Catrice регулярно контролюється та проходить дерматологічне узгодження. Вироби Catrice не тестуються на тваринах, що стосується як самих виробів, так і окремих компонентів, які використовуються для їх виробництва.

Menu