Перейти до основного вмісту

Caudalie

Про бренд Caudalie

Отримайте максимум користі від неймовірних властивостей виноградної лози. У косметиці Caudalie прихована краса залитих сонцем французьких виноградників. Її ключовим компонентом є найпотужніший у світі антиоксидант — екстракт виноградних кісточок, який ефективно бореться з ознаками старіння шкіри. 

 

Бренд Caudalie було засновано в 1993 році подружжям Матільди та Бертрана Тома після доленосної зустрічі з професором Йозефом Веркотереном. Саме він познайомив пару зі зміцнювальними, омолоджувальними та захисними властивостями унікальної виноградної культури. Відтоді бренд Caudalie представляє на ринку один ефективний засіб за іншим. Кожен із них оригінальний, але всі вони мають одне спільне — косметика Caudalie завжди має натуральний склад, який делікатно піклується про шкіру та не шкодить природі.

Спробуйте і ви продукцію Caudalie. Завдяки широкому використанню в догляді за шкірою культова сироватка Caudalie Beauty Elixir користується надзвичайною популярністю серед безлічі знаменитостей, візажистів і любителів косметики у всьому світі. Уваги також заслуговує скраб Caudalie Cleaners&Toners і маска Caudalie Masks&Scrubs. На якому із засобів ви б не зупинили свій вибір, будьте певні, що косметика Caudalie перетворить ваш повсякденний догляд за шкірою на неперевершену розслаблювальну насолоду.

весь текст скритий текст