Перейти до основного вмісту
Creed Acqua Originale Iris Tubereuse парфумована вода для жінок
Creed Acqua Originale Iris Tubereuse парфумована вода для жінок
Creed Acqua Originale Iris Tubereuse парфумована вода для жінок
початкова нота
гальбанум, помаранч, листя фіалки
нота серця
тубероза, конвалія, лілія
кінцева нота
мускус, цвіт помаранчу, ваніль
Тип ароматуКвіткові

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse - спокусливий аромат, що поєднує романтику Тоскани й екзотику Індії.  

Колекція Creed Acqua Originale - живий духмяний щоденник Олівера Кріда (Olivier Creed), відомого дизайнера ароматів династії Крід. У ньому він немовби занотовує незліченні мандри в пошуках натхнення до створення шедеврів парфумерного мистецтва найвищого рівня. На створення парфумерної води Iris Tubereuse Олівера надихнули два улюблені місця - Тоскана та Індія.

Олівер Крід створив парфумерну воду Creed Acqua Originale Iris Tubereuse з мерехтливим квітковим ароматом, який поєднує найкраще з двох дуже різних місцевостей. Парфумерна композиція Iris Tubereuse відкривається акордами апельсина, гальбануму та листя фіалки. У прекрасному квітковому серці відчувається подих лілій, індійської туберози та конвалії. Чуттєва основа зазвучить нотами мускусу, ванілі та квітів сицилійського апельсинового дерева.

Парфумерну воду Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, багату інтерпретацію пахощів туберози в квітковій композиції з цитрусовими і зеленими відтінками, особливо оцінять жінки, які віддають перевагу м'яким, чуттєвим ароматам туберози, зокрема в образних композиціях. Вона назавжди завоює прихильність шанувальниць унікальних природних есенцій і, звичайно, всіх жінок, які в змозі оцінити насправді небувалу якість, розкіш і винахідливість. Iris Tubereuse підходить для використання протягом дня і вечора в будь-яку пору року. Її розкішний аромат, який захоплюючим чином поєднує романтику й екзотику, відразу додасть своїй власниці натхнення.

Кожен аромат Creed — унікальний
До складу нішевих парфумів бренду Creed входить високий відсоток природніх інгредієнтів. Мінливість кліматичних і сезонних умов, під час отримання інгредієнтів, впливає на несталість їхніх властивостей, наприклад, на кінцевий аромат чи колір. Це часто зумовлює делікатні варіації ароматичних композицій і забарвлення. 

CreedAcqua Originale Iris Tubereuse парфумована вода для жінок

100 мл

Зараз цей продукт недоступний | Код: CRE0209

Цей продукт не пакують до целофану під час виробництва.