Curaprox1560 Soft зубні щіточки soft 3 шт

6×
Curaprox 1560 Soft зубні щіточки soft 3 шт
Curaprox 1560 Soft зубні щіточки soft 3 шт
3 кс

Код: CUR01164 | Зараз цей продукт недоступний

Опис Curaprox 1560 Soft
Властивості

Подаруйте своїм зубам лагідний, однак ефективний догляд. Зубна щітка Curaprox 1560 Soft має рівно підстрижені щетинки із закругленими кінцями, завдяки чому чищення зубів стане більш делікатним, і вашій зубній емалі не загрожуватиме пошкодження. Щетинки виготовлено із запатентованого матеріалу CUREN®, який на відміну від нейлону не змінює своїх властивостей і зберігає свою форму навіть у вологому стані.

Злегка скошена голівка щітки з еластичною шийкою легко дістанеться до важкодоступних місць, як-от задні сторони передніх зубів або ж останні в ряду зуби мудрості.

Властивості:

  • 1560 закруглених щетинок CUREN® діаметром 0,15 мм
  • дбайливо очищає зуби та міжзубний простір
  • не пошкоджує зубної емалі та ясен
  • еластична шийка та восьмигранна рукоятка дають змогу чистити зуби під оптимальним кутом нахилу

Спосіб застосування:
На зволожену зубну щітку нанесіть зубну пасту й акуратними круговими рухами почистіть зуби зі всіх сторін. Опісля сполосніть ротову порожнину водою.

Властивості

Жорсткість щетини
soft

Про бренд Curaprox

Швейцарський бренд Curaprox приносить в області гігієни ротової порожнини нові інноваційні рішення, які забезпечують здоров'я ваших зубів. Унікальність бренду Curaprox полягає в спеціально розроблених продуктах, призначених  для підтримання гігієни ротової  порожнини, на основі нових розробок. Створення окремих продуктів супроводжується комплексними дослідженнями, які забезпечують їх якість та ефективність. Компанія Curaprox скрупульозно дбає про підвищення обізнаності щодо важливості гігієни та  профілактики захворювань ротової порожнини. 

Оцінка Curaprox 1560 Soft5