Davidoff Cool Water Woman Sea Rose туалетна вода для жінок

2×
Davidoff Cool Water Woman Sea Rose туалетна вода для жінок
Davidoff Cool Water Woman Sea Rose туалетна вода для жінок
Рекомендована роздрібна ціна
1 780грн.

Заощадьте 62%
100 мл
670грн.

Код: DDF0704 | В наявності

Цей продукт не пакують до целофану під час виробництва.

1
Пункт видачі у Києві
середа 03.02.2021

Опис парфумів Davidoff Cool Water Woman Sea Rose
Склад

Туалетна вода Davidoff Cool Water Woman Sea Rose — це тріумф справжньої чистоти та спонтанності. Вона символізує вічну красу жінки, яка прогулюється берегом моря.

  • свіжий квітковий аромат із елегантним завершенням
  • для сучасної, романтичної жінки
  • ідеальна для щоденного використання в теплу пору року

Склад аромату
Спочатку ви відчуєте чуттєві акорди солодкої груші наші в поєднанні з ніжною фіалкою. За мить їх доповнить квіткове серце з рожевими півоніями й елегантними фрезіями. Всю ароматичну композицію доповнює основа з мускусу та світлого кедрового дерева, які надають туалетній воді глибини та насиченості.

Історія аромату
Cool Water Woman Sea Rose — відображає в собі свій попередній популярний витвір — Cool Water Woman 1996 року. Цікавий дизайн флакона відображає краплю води, а своїм ніжно-рожевим кольором символізує світанок. Аромат, який досконало поєднує в собі простоту й елегантність. Туалетну воду було представлено на ринку у 2013 році.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
фіалка, груша
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
рожева півонія, фрезія
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
мускус, Кедр
Тип аромату
Квіткові

Про бренд Davidoff

Позачасова елегантність, першокласна якість із акцентом на кожну деталь. Саме таким є бренд Davidoff, який відображає життєву філософію свого засновника Зіно Давидоффа (Zino Davidoff) — неймовірного джентльмена, шукача пригод і справжнього цінителя задоволень, який умів жити на повну.

Зіно Давидофф об'їздив увесь світ, а кожен день для нього ставав викликом і пригодою. Він був істинним майстром мистецтва життя: він відверто радів життю та любив ділитися своєю радістю з іншими, навіть через свою творчість. На першому місці для нього завжди була якість, про що свідчать створені ним аромати. Перші парфуми Davidoff з'явилися на світ у 1984 році, а сьогодні бренд налічує вже кілька десятків ароматів.

Надзвичайно успішною стала колекція Davidoff Cool Water, яка спричинила певну революцію у світі парфумерії. Однак, кожен аромат Davidoff є неповторним, а також пробуджує у вас бажання насолоджуватися життям сповна. Крім культового аромату Davidoff Cool Water, запропонованого як у жіночій, так і в чоловічій версії, спробуйте туалетну воду для чоловіків Davidoff Adventure, Davidoff Champion, Davidoff The Game або косметику Davidoff для догляду за шкірою після гоління. Жінок, у свою чергу, неодмінно зачарує парфумована вода Davidoff Run Wild.

Оцінка Davidoff Cool Water Woman Sea Rose2