Dermacol Long-lasting Intense Colour

тіні для повік та підводка для очей 2 в 1

Dermacol Long-lasting Intense Colour тіні для повік та підводка для очей 2 в 1
відтінок 04 1,6 гр

Код: DER2319 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Dermacol Long-lasting Intense Colour
відтінок 04 1,6 гр

Спостерігати за наявністю продукту

Опис косметики Dermacol Long-lasting Intense Colour

Підводка для очей Dermacol Longlasting Intense Colour підкреслить та виділить кожен макіяж, забезпечуючи вам спокусливий погляд.

Властивості:

  • насичений та інтенсивний колір
  • накреслить точну лінію
  • створює натуральний макіяж очей
  • легко наноситься
  • подарує привабливий драматичний погляд
  • підводка стійка до стирання

Спосіб використання:
Наносіть тіні на повіки пензликом, пінистим аплікатором або подушечками пальців. Накресліть акуратним рухом лінію на повіці. Дозвольте їй висохнути. Ретельно закривайте після кожного використання.

Властивості

Водостійкість
ні
Колір
рожевий

Про бренд Dermacol

Чеський бренд Dermacol уже понад півстоліття піклується про жіночу красу. Компанія зародилась у празьких кіностудіях, де візажисти об'єднали свої зусилля з дерматологами з Інституту лікувальної косметики у Празі. Разом вони створили засоби Dermacol, які слугували не лише для створення макіяжу кінозірок, але і для повсякденного використання.

Dermacol Make-Up Cover виник, як один із перших засобів для макіяжу у світі та швидко став хітом, що відкрив собі дорогу аж до самого Голлівуду. В 90-х роках косметика Dermacol відділилася від кіностудій і стала самостійним, безпосередньо чеським брендом, що є символом краси вже декількох поколінь жінок.

Продукція Dermacol користується популярністю й за межами Чеської Республіки. Ви можете придбати косметику Dermacol у понад 60 країнах світу. Останнім часом косметику для догляду починають відкривати для себе чоловіки, для яких компанія Dermacol презентувала першу комплексну чоловічу колекцію.