Skip to main content

Elizabeth TaylorDiamonds and Rubies туалетна вода для жінок

8×
Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies туалетна вода для жінок
Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies туалетна вода для жінок
100 мл

Зараз цей продукт недоступний | Код: ELT0005

Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies - легкий фруктовий аромат, в якому гармонійно поєднуєються пахощі персика та троянди, бузку та лілії. Ця комбінація загорнута у пряні ноти з квітковими акордами- жасмину та орхідеї. Завершується композиція деревним відтінком та ароматом ванілі.
Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies  ідеально підійде для використання ввечері, коли подарує романтичний та вишуканий характер будь-якому заходу. Парфум пасуватиме  всім жінкам, яким подобаються солодкі аромати.
Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies  відрізняється спокусливою життєрадісністю, витонченою жіночністю, променистою молодістю і внутрішньою гармонією.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
лілія, троянда, бузок, персик, мигдаль
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
жасмин, орхідея, ілінг-іланг, геліотроп, спеції
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
ваніль, бензоїн, кедр, бурштин, мускус, сандалове дерево
Тип аромату
Східні, Квіткові

Парфумерія  Elizabeth Taylor | Elizabeth Taylor - Англійка за народженням та американка за способом життя, Elizabeth Taylor - щедро обдарована і багатогранна особистість. Її феномен не можуть розгадати журналісти кількох поколінь. Elizabeth успішна у всьому, до чого доторкнеться її творча натура. Крім зіркової кар'єри в кіно і шоу-бізнесі, Елізабет Тейлор створила атлетичні та спортивні зали, благодійні фонди, відкрила студії, заснувала школи аеробіки.  Вся парфумерна лінія бренду Elizabeth Taylor створена на її честь.  Сьогодні бренд Elizabeth Taylor  представляє  декілька ароматів, яким притаманні невгамовний характер та краса. Всі вони дуже відрізняються один від одного, але поєднані  особливим шармом та чарівністю перед якими неможливо встояти.