Перейти до основного вмісту

Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna

 Італійський дім моди Ermenegildo Zegna, названий на честь свого засновника, славиться елітними чоловічими костюмами з найякісніших тканин.

Історія бренда розпочалася у 1910 році в італійському місті Трір. Його заснував Ерменеджільдо Дзен'я (Ermenegildo Zegna), який мріяв створити компанію, що вироблятиме найкрасивіші тканини у світі. Якість для нього була на першому місці. Він завжди піклувався про своїх працівників і довкілля, а також слідкував за тим, ​чи дотримуються настанов його наступники. Перший бутик Ermenegildo Zegna відкрився у 1980 році в Парижі, згодом вони з’явились у Лондоні та Мілані. Сьогодні цей італійський бренд має понад 500 магазинів по всьому світу. Перші парфуми Ermenegildo Zegna з'явилися в 1992 році.

Зараз асортимент бренда Ermenegildo Zegna налічує кілька десятків ароматів для чоловіків. Спробуйте, наприклад, туалетну воду Ermenegildo Zegna Uomo, яка має духмяні деревні нотки, неперевершені парфуми з акордами агарового дерева Ermenegildo Zegna Indonesian Oud або засіб Ermenegildo Zegna для догляду за шкірою після гоління.

весь текст скритий текст