Перейти до основного вмісту

Чорна фарба для волосся

Насолодіться неймовірно блискучим чорним волоссям, разом із яким ви осліпите кожного зі свого оточення. Немає значення, чи ви хочете знайти фарбу для маскування сивини, прагнете відживити своє природне темне волосся або ж мрієте про кардинальну зміну, на notino.ua ви знайдете найкращі фарби для волосся від топ-брендів.

 

Для відживлення вашого чорного кольору ми рекомендуємо спробувати ніжні маски La Riche Directions, які, окрім фарби, пропонують також догляд за вашим волоссям. Відрослі корені та першу сивину ви надійно замаскуєте за допомогою спрею для відрослого волосся, а для тотальної зміни кольору спробуйте перманентні чорні фарби для волосся.

Чи личитиме мені чорне волосся?

Можливо, вас непокоїть питання, чи чорне волосся — саме те, що вам потрібно. Перш ніж ви вирішите експериментувати, вам допоможе ваш тип шкіри. Якщо у вас оливковий або фарфоровий відтінок шкіри, тоді контраст із чорним волоссям вам підійде.

Не бійтеся змін і спробуйте чорний. Свій стиль ви вдосконалите за допомогою стайлінгу, а ідеальне враження ви створите, наприклад, завдяки контрастній червоній губній помаді!

весь текст скритий текст