Givenchy туалетна вода для чоловіків

1×
Givenchy Pí туалетна вода для чоловіків
Givenchy Pí туалетна вода для чоловіків
100 мл
1 920грн.

Код: GIV0125 | В наявності
1
Подарунок для вас
Використайте безкоштовну доставку на всі замолення.
КУРЄР (Міст Експрес)
понеділок 02.11.2020
Особисте отримання
понеділок 02.11.2020

Опис парфумів Givenchy Pí
Склад

π або «пі». Шістнадцята буква грецького алфавіту, 3,14 або ще й деревний, східний аромат, що чудово підходить завойовнику в постійному пошуку нових пригод. Туалетна вода для чоловіків Givenchy Pi приховує силу деревних нот у поєднанні зі спокусливістю бензоїну, що бездоганно підкреслить вашу харизму.

  • східний деревний аромат
  • для чоловіка, що любить долати власні обмеження
  • представлено на ринку в 1998 році

Склад аромату
Початкові ноти ароматичної композиції звучать мандарином і сосновою хвоєю. Згодом відкривається інфініум. Базові ноти аромату, що тривають найдовше, звучать акордами екзотичного залізного дерева та кристалів бензоїну.

Історія аромату
Аромат Givenchy Pi було створено в 1998 році Альберто Морільясом (Alberto Morillas). За оригінальним дизайном флакона із символом «Пі» стоїть Серж Мансо (Serge Manseau).

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
мандарин
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
сосна
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
бензоїн
Тип аромату
Східні, Древесний

Про бренд Givenchy

Розкішне модне вбрання, якісна косметика та чудові аромати: французький бренд Givenchy віддає данину моді та красі вже понад 60 років. Бренд закликає покупців знайти свій неймовірний стиль і завжди залишатися собою.

Історія бренда Givenchy почалася 1952 року в Парижі, коли дизайнер Юбер де Живанші (Hubert de Givenchy) заснував будинок моди та назвав його своїм іменем. У 1953 році Юбер де Живанші познайомився з Одрі Хепберн (Audrey Hepburn) і почав із нею тісно співпрацювати. Для приголомшливої ​​Одрі, яка була його музою, він створював костюми до фільмів, а також одягав її на різні світські заходи.

У 1957 році Живанші представив аромат L'Interdit, який спершу було створено саме для цієї чарівної акторки. Так на світ з’явилася компанія Parfums Givenchy. Згодом побачили світ інші неперевершені аромати, а в 1989 році бренд Givenchy розширився та почав випускати косметику.

Окрім легендарного аромату Givenchy L'Interdit, який згодом отримав нову, більш сучасну інтерпретацію у вигляді чудового квіткового аромату, великою популярністю також користуються аромати Givenchy Irresistible та Gentleman Givenchy.

Аромати Givenchy — це вічна класика. Вони підкреслюють індивідуальність свого власника та створюють унікальний ольфакторний підпис, завдяки якому вас усі запам’ятають.

Оцінка Givenchy Pí1