Jean Paul GaultierLa Belle подарунковий набір для жінок

Jean Paul Gaultier La Belle подарунковий набір для жінок
Jean Paul Gaultier La Belle подарунковий набір для жінок

Зараз цей продукт недоступний | Код: JPG04330

парфумована вода 100 мл + спрей для тіла 10 мл

Додайте інтенсивності улюбленій ароматичній композиції. Окрім самого аромату парфумерний набір для жінок Jean Paul Gaultier La Belle містить якісну доглядову косметику, завдяки якій чуттєва ароматична насолода триватиме ще довше.

Властивості:

  • парфумована косметика подовжує стійкість аромату
  • у практичному футлярі, придатному для подальшого використання
  • дизайнерський флакон

Набір містить:

  • парфумована вода 100 мл
  • спрей для тіла 10 мл

Склад

Тип аромату
Східні
Тип набору
подарунковий набір

Творчість французького кутюр’є Жана-Поля Готьє (Jean Paul Gaultier) уособлює бунт, чуттєвість і свободу. Він переніс розкутий вуличний стиль на подіуми модних показів, а високу моду на вулиці. Не дарма у сіті моди його називають «enfant terrible» (неслухняне дитя).

Свою першу колекцію Жан-Поль Готьє (Jean Paul Gaultier) представив у середині 1980-х. Пізніше він створив культове на сьогодні вбрання для співачки Мадонни, а також костюми для багатьох фільмів.

Характерні риси своєї творчості модельєр передає й у своїх парфумах, які дивують світ уже понад 20 років. Перші парфуми бренда Jean Paul Gaultier з’явилися в 1993 році, а свою традицію випуску успішних ароматів бренд продовжує донині. Наприклад, смілива парфумована вода Jean Paul Gaultier Scandal, що з’явилася в 2017 році, укотре здійняла шум у всьому світі.