Kérastase Elixir Ultimeолійка для всіх типів волосся

5×
Kérastase Elixir Ultime олійка для всіх типів волосся
Kérastase Elixir Ultime олійка для всіх типів волосся
125 мл

Код: KER0008 | Зараз цей продукт недоступний
  • Опис продукту
  • Про бренд
  • Оцінка

Опис продукту Kérastase Elixir Ultime
Властивості

Опис:
Олійка  Kérastase Elixir Ultime підходить для всіх типів волосся. Завдяки антиоксидантним властивостям Ваше волосся буде пружне та захищене від негативного впливу оточуючого середовища. Косметика Kérastase  подарує Вашому волоссю еластичність та блиск, які збережуться  на протязі довгого часу. Особлива технологія  Oléo-Complexe, збагачена   4 різними олійками, містить антиоксидантні та пом'якшуючи компоненти, завдяки яким Ваше волосся буде блискуче та слухняне.

Властивості:
⦁ надає блиск
⦁ глибоко живить
⦁ сприяє відновленню волосся на клітинному рівні
⦁ захищає від негативного впливу оточуючого середовища
⦁ зміцнює волосся
⦁ пом'якшує волосся

Склад:
⦁ кукурудзяна олійка  - містить вітамін Е -  надає еластичність
⦁ олійка з камелії - містить вітамін F тa Omega 3 і 6 жирні кислоти, які надають блиск та еластичність.
⦁ араганова олійка - має відновлюючі властивості, захищає від негативного впливу оточуючого середовища та зміцнює волосся
⦁ олійка  Pracaxі - підтримує відновлення волосся на клітинному рівні, являється природним антиоксидантом

Тип волосся:
підходить для всіх типів волосся


Спосіб використання:
Олійку можна використовувати перед миттям голови для глибокого живлення сухого волосся. Для більш інтенсивного догляду рівномірно нанесіть засіб на вологе волосся після миття. Якщо  використовувати продукти серії  Elixir Ultimate  на кінчики волосся перед його сушінням за допомогою електротехнічних засобів, то Ваше волосся буде легко розчісуватись та буде насичене поживними речовинами Нанесення невеликої кількості засобу під час фінального укладання волосся забезпечить  йому додаткове живлення та  перешкодить появі посічених кінчиків.  Олійку можна використовувати на протязі дня, наносячи на сухі кінчики та перешкоджаючи таким чином їх пошкодженню.

Властивості

Kонсистенція
Олійка
Тип волосся
всі типи волосся

Про бренд Kérastase

Косметика Kérastase – це професійний догляд за волоссям класу люкс. Історія бренду починається в 1964 році в лаболаторіях косметичного гігінта L'Oréal, де і була створена перша серія професіного догляду за волоссям.

З дня свого заснування бренд співпрацює з професіоналами і був представлений виключно в салонах краси. Kérastase зайняв особливе місце серед перукарів завдяки своїй унікальній формулі без вмісту барвників та засобів для хімічної завивки волосся.

Продукція марки Kérastase відрізняється інноваційністю, унікальністю формул, компонентів, текстур і бажанням компанії задовольнити потреби в догляді за волоссям найвимогливіших клієнтів.

Завдяки новітнім науковим дослідженням лабораторій L'Oréal марка Kérastase займає провідну позицію на ринку світових професійних косметичних брендів в догляді за волоссям та шкіри голови. Дослідження більше 2 тисяч фахівців вносять колосальний внесок у розвиток індустрії краси, дотримуючись при цьому етики в піклуванні про захист навколишнього середовища.

Компанія представляє широкий асортимент продукції, в якому легко знайти догляд для будь-якого типу волосся: сухе, пошкоджене, фарбоване, довге, знесилине, жирне, кудряве та багато інших, антивіковий догляд, засоби для стайлінгу, догляд для чоловків та косметику, що ефективно бореться та лікує лупу.

Серія Kérastase Nutritive призначена для послабленого, тонкого, втраченого еластичність волосся. Косметика для волосся Kérastase Reflection спеціально розроблена для фарбованого волосся. Засоби серії Kérastase Specifique - це вирішення проблеми шкіри голови і надзвичайне задоволення у використанні. Засоби Kérastase Noctogenist призначені для догляду за волоссям під час сну.

Оцінка Kérastase Elixir Ultime