Перейти до основного вмісту

Ромашка

Для опису надзвичайної користі ромашки для шкіри та волосся не вистачило б навіть книги, недарма вона відома як багатофункціональна рослина. Високий вміст ефірних масел і понад сотні активних речовин зумовлює її заспокійливу, очищувальну та відновлювальну дію. До того ж, ромашка має чудовий аромат.

Косметика з ромашкою користується особливою популярністю серед людей із чутливою та подразненою шкірою. Лікарська ромашка зменшує почервоніння й усуває свербіння шкіри тіла, голови й інтимних зон. В останньому випадку ромашка також збалансовує рівень рН.

 

Властивості ромашки

Ромашка очищає, заспокоює та прискорює оновлення шкіри. Вона містить багато ефірних масел і понад 100 ефективних компонентів. Тому ромашку часто використовують у косметиці для чутливої ​​шкіри тіла та голови. Вона міститься в ромашкових оліях, кремах, очищувальних водах і ніжних освітлювальних ромашкових шампунях.

Користь ромашки для шкіри обличчя та тіла

  • Ромашка дбайлива до чутливої шкіри, тож підходить для дітей і дорослих, які страждають на екзему або дерматит.
  • Ромашка для обличчя очищує шкіру та запобігає утворенню акне.
  • Заспокоює шкіру, наприклад, після тривалого перебування на сонці.
  • Сприяє усуненню алергічних проявів на шкірі.
  • Прискорює регенерацію шкіри.
  • Дарує полегшення сухій шкірі, заспокоює свербіж та зменшує почервоніння.
  • Збалансовує рівень рН в інтимних зонах, знижуючи ймовірність розвитку вагінального мікозу.

Користь ромашки для волосся

  • За регулярного використання виконує функцію природного освітлювача білявого волосся.
  • Ромашка багата на ефірні масла, завдяки яким зміцнює слабке волосся та надає йому блиску.
  • Суттєво зменшує свербіння шкіри голови та очищує її.

Косметика з ромашкою

Ромашкові олія або крем є чудовими помічниками для всіх, хто страждає на акне чи екзему. Це зумовлено вмістом активних речовин, таких як ефірні олії, флавоноїди та ще понад сто активних компонентів. Оскільки ромашка є лагідною до чутливої ​​шкіри, її використовують також у дитячій косметиці, наприклад ромашкових олійках для ванни та ніжних дитячих гелях для душу.

Ромашка позитивно впливає на волосся, шкіру обличчя та рук, тому вона входить до складу різноманітних косметичних засобів. Ромашкові креми й олійки чудово підходять для догляду за шкірою навколо очей, а також для усунення почервонінь. Продукти з вмістом ромашки легко наносяться й забезпечують негайне заспокоєння печіння та свербежу.

Біляве волосся вимагає особливого догляду, найкраще — натурального. Можливо, ви також чули про освітлення волосся за допомогою ромашки. Цей таємний помічник усіх білявих жінок допомагає їм підтримувати світлий відтінок свого волосся без застосування хімікатів. Ромашковий шампунь для освітлення волосся неодмінно має бути в арсеналі кожної білявки.

Попри дивовижний ефект ромашки косметичними засобами з її вмістом слід користуватися без фанатизму. Ця рослина справді має протиалергічні властивості, але за надмірного використання вона сама може викликати алергічну реакцію. Тому, використовуючи ромашкові креми, олійки, мазі або шампуні, завжди дотримуйтесь рекомендацій виробника.

Вас цікавлять косметичні інгредієнти? Прочитайте, наприклад, про алое вера або зелений чай у косметиці!

весь текст скритий текст