La Martina Adios Pampamia Mujer

туалетна вода для жінок 30 мл

4×
La Martina Adios Pampamia Mujer туалетна вода для жінок 30 мл
La Martina Adios Pampamia Mujer туалетна вода для жінок 30 мл
30 мл

Код: LMA0117 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

La Martina Adios Pampamia Mujer
30 мл

Спостерігати за наявністю продукту

Опис парфумів La Martina Adios Pampamia Mujer

Туалетна вода La Martina Adios Pampamia Mujer  — неповторний та унікальний аромат, який буде супроводжувати вас протягом цілого дня.

  • квітковий аромат
  • для оптимістичної жінки
  • для щоденного використання

Склад

початкова нота
рожевий перець
кінцева нота
бурштин, ваніль, Ладан
Тип аромату
Квіткові

Про бренд La Martina

La Martina | La Martina  - аромат натхненний королівським спортом. La Martina -  всесвітньовідомий аргентинський бренд під яким на світ з'являється одяг та аксесуари для прихильників такої аристократичної гри як поло. В 2006 році компанія розширила свій асортимент парфумерною продукцією.
На ринок бренд  вийшов з жіночим парфумом La Martina Mujer, в якому гармонійно поєднуються квіткові та орієнтальні ноти. До найуспішніших чоловічих парфумів належить свіжий пряний аромат La Martina Hombre. Парфуми La Martina створюють парфумерні майстри  Jean-Christopher Herault та  Michel Garner, натхненні красою Аргентини та королівським спортом.
La Martina уособолює  простий та оригінальний спосіб життя. Бренд цінить традиції та вдало поєднує в собі стиль минулих часів, інтерпретований на сучасний лад; відображає  елегантність, благородство та прагнення до свободи; акцентує увагу на природі та  аутентичності.  До прихильників La Martina  належать не лише фанати гри в поло, але й і всі, хто цінує ексклюзивність та вишуканість.
" В області високої моди важливо зберегти аутентичність та унікальність. Тому, мене надихає гра в поло - це спосіб життя, стиль, певна культура. Ми намагаємося зберегти це  у всіх наших продуктах". Бренд La Martina втілює концепцію цього королівського спорту". (Lando Simonetti, President CEO, La Martina)

Оцінка La Martina Adios Pampamia Mujer

Додати нову рецензію

4.0
4 оцінка
3
1
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження