Перейти до основного вмісту

Lab Series

Lab Series

 Інноваційний, ультрасучасний і максимально ефективний догляд, розроблений відповідно до потреб чоловічої шкіри, — це косметика від Lab Series, що допомагає чоловікам усього світу виглядати й почуватися на всі сто.

Історія бренда Lab Series бере початок ще в 1987 році. Основою його філософії є розуміння того, що чоловіча значно відрізняється від жіночої та має інші потреби. Тому косметичні засоби для чоловіків повинні максимально враховувати специфіку їхньої шкіри. Lab Series пропонує чоловікам рішення, в основі яких лежать передові технології, результати наукових досліджень і багаторічний досвід. Бренд пишається також тим, що добре розуміється на звичках чоловіків у догляді за шкірою та враховує їхні побажання до косметики.

У портфоліо Lab Series ви знайдете все необхідне для комплексного догляду за шкірою обличчя. Спробуйте, наприклад, крем Lab Series Instant Filter Moisturizer, який вирівнює тон шкіри, засіб для очищення шкіри Lab Series Multi-Action Face Wash, що ідеально відкриває пори та очищає шкіру від бруду, або приємний бальзам після гоління Lab Series Shave.

весь текст скритий текст