Lalique Encre Noire A L'Extremeпарфумована вода для чоловіків

7×
Lalique Encre Noire A L'Extreme парфумована вода для чоловіків
Lalique Encre Noire A L'Extreme парфумована вода для чоловіків
Рекомендована роздрібна ціна
3 540грн.

Заощадьте 78%
100 мл
790грн.

Код: LAL0604 | В наявності
1
КУРЄР (Міст Експрес)
четвер 20.08.2020
Особисте отримання
четвер 20.08.2020

Опис парфумів Lalique Encre Noire A L'Extreme
Склад

На межі світла та сутінків. Саме такою є парфумована вода Lalique Encre Noire À L’Extrême, що уособлює чоловічу чуттєвість. Зануртесь у інтенсивний деревний аромат, що чуттєво поєднує в собі кипарис та інші землисті нотки.

  • шипровий деревний аромат із ніжними цитрусовими підтонами
  • створений для всіх сильних чоловіків, які не бояться перешкод
  • аромат пробудить вашу чуттєвість, даруючи силу

Склад аромату
Зануртесь у світ деревних запахів із початкових нот. Вас огорнуть акорди кипарису, есенції елемі та бергамоту. Чуттєвість та інтенсивність аромату надає землистий гаїтянський ветівер у поєднанні з ладаном і коренем ірису. Унікальність ароматичній композиції дарують тони сандалового дерева, пачулі та бензоїну.

Історія аромату
Lalique Encre Noire À L ’Extrême — нове визначення мужності. Це сильніший, чуттєвіший і багатший наступник аромату Lalique Encre Noire. Аромат відкриває нову сторону мужності: чуттєву, елегантну, вишукану та пристрасну.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
кипарис, бергамот, елемі
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
гаїтський ветивер, ірис, пахощі
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
пачулі, сандалове дерево, бензоїн
Тип аромату
Ароматичні, Древесний

Про бренд Lalique

Назва Lalique приховує в собі блиск ювелірних виробів, надзвичайну прозорість і сяйво кристалів. Перш ніж стати назвою бренду, це ім'я належало чоловіку — геніальному митцю, майстерному ювеліру та майстру виробів зі скла Рене Лаліку, творчість якого  надихнула на створення бренду.

Крамницю із ювелірними та скляними виробами Лалік відкрив у 1905 році. Він виконував роботи у стилях сецесії й арт-деко, використовуючи природні елементи — матеріали та форми. Роботи митця так надихнули парфумера Франсуа Коті, що той запропонував йому співпрацю у парфумерній промисловості, завдяки якій виникли прекрасні скляні флакони.

Бренд Lalique завжди був пов'язаний із історією парфумерії, незважаючи на те, що перші парфуми Lalique побачили світ аж у 1992 році. Парфуми Lalique мають неповторний авторський стиль, який об'єднує витончений дизайн флакону й унікальну якість інгредієнтів аромату.

Оцінка Lalique Encre Noire A L'Extreme