L’Oréal Paris Excellence Creme
відтінок 01 Lightest Natural Blonde | 144грн.

Опис продукту L’Oréal Paris Excellence Creme

Опис:
Делікатна захисна фарба для волосся Excellence Creme od L’Oréal Paris зафарбовує 100% сивого волосся. З нею ви можете кардинально змінити ваш природній колір волосся та досягнути ідеального результату, який збережеться надовго. За допомогою фарби ви можете освітлити волосся на 2 – 3 тони. З суперосвітлюючими відтінками можете освітлити волосся на 5 тонів. Доба витримки – 30 хвилин.
Excellence Creme– чудове рішення для волосся, якому необхідно надати блиск та життєву силу.

Властивості:

  • 100% зафарбовує сивину
  • освітлює на 5 тонів
  • забезпечує довготривалий ефект
  • м'яке та блискуче волосся

Склад:

  • Про-кератин – відновлення кольору

Спосіб використання:
Перед фарбуванням:
Використайте захисну сироватку на сухе та немите волосся. Нанесіть її на найпошкодженіші ділянки волосся (по всій довжині та на кінчики). Залиште на добу фарбування.
Одягніть захисні рукавички, прикрийте плечі рушником для того, щоб уникнути попадання фарби на одяг.
Флакон з фарбою вже повинен бути відкритим, так як до фарбування волосся необхідно провести тест на чутливість. Обсяг флакону з фарбою повністю додайте у флакон з окислювачем. Прикріпіть аплікатор з дозатором на флакон з окислювачем та добре змішайте для того, щоб отримати однорідну суміш. Не використовуйте аплікатор з гребінцем. Закрийте флакон для того, щоб не витекла фарба. Для нанесення можете використати  аплікатор з гребінцем. Він легко ковзає по волоссю і  ідеально підходить для середнього та довгого волосся.

Доба витримки:
1 варіант : фарбування волосся у подібний відтінок
Почніть наносити фарбу від корінців. Волосся розділіть на тонкі пасма і рівномірно наносьте на них фарбу за допомогою пензлика, поки всі корінчики не будуть забарвлені. Залиште на 20 хвилин.
Легкими масажними рухами нанесіть залишок фарби по всій довжині волосся та на кінчики. Залиште на 10 хвилин.

2 варіант:
Нефарбоване або фарбоване більш ніж 3 місяці тому назад волосся або волосся іншого відтінку.
Почніть наносити фарбу від корінців. Волосся розділіть на тонкі пасма і рівномірно наносьте на них фарбу за допомогою пензлика, поки волосся не буде покрите по всій довжині. Залиште на 30 хвилин
Змивання фарби
Масажними рухами нанесіть невелику кількість теплої води на волосся. Ретельно промийте волосся теплою водою, до тих пір поки вона не стане прозорою. Легкими масажними рухами нанесіть на всю довжину волосся бальзам-кондиціонер та залиште його на 2 хвилини, після чого ополосніть. Збережіть залишок бальзаму – кондиціонеру для подальшого використання.
В цілях безпеки не зберігайте залишок фарбувальної суміші, після використання утилізуйте її.

Правила техніки безпеки: перед використанням прочитайте уважно
Засіб не призначений для використання особами, які не досягли 16-річного віку.

За 48 годин перед використанням засобу потрібно провести тест на чутливість, в зв'язку з тим, що може  раптово виникнути алергія, навіть, якщо в минулому використання цього або інших продуктів не викликало тих чи інших проблем.

Увага: в окремих випадках цей засіб може викликати алергічну реакцію. Для попередження появи алергії дотримуйтесь наступних рекомендацій:
тимчасове татуювання чорною хною може підвищити ризик виникнення алергії.

Не фарбуйте волосся, якщо :
у вас є висипи на шкірі, або якщо у вас чутлива, подразнена або пошкоджена  шкіра голови.
у випадку, якщо в минулому у вас була реакція на фарбу при фарбуванні волосся
у випадку, якщо в минулому у вас була реакція при татуюванні чорною хною.

Як провести тест на чутливість:
Зніміть сережки. За допомогою ватного тампону нанесіть невелику кількість незмішаної фарби для волосся на область позаду вуха на ділянку приблизно 1см2. Після висихання нанесіть засіб ще 2-3 рази. Залиште на 48 годин, не змивайте фарбу. Якщо у вас з'явиться свербіння, подразнення чи почервоніння шкіри поблизу або в області нанесення – не використовуйте засіб.

Спеціальна інструкція:
Якщо у вас з'явилося навіть найдрібніше почервоніння, подразнення або свербіння під час нанесення продукту необхідно ополоснути  волосся теплою водою  і надалі не  використовувати фарбу. Якщо у вас прискориться темп дихання – негайно зверніться до лікаря. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо вирішите використовувати фарбу в подальшому.
Якщо на протязі дня після нанесення продукту з'являться незвичайні реакції, подразнення, почервоніння, висипи на шкірі, набряки очей або шкіри обличчя, пухирці на шкірі радимо вам проконсультуватися з лікарем.  
Зберігайте в недоступному для дітей місці. Запобігайте контакту продукту зі шкірою та очима. Не використовуйте фарбу для волосся для фарбування вій та брів. При потраплянні засобу до очей промийте їх великою кількістю води. Якщо ви носите контактні лінзи – зніміть їх перед умиванням. Використовуйте захисні рукавички, які додаються в комплекті з фарбою. Після використання фарби ретельно промийте волосся водою. Фарбування проводьте в добре провітрюваних приміщеннях. Не вдихайте пари фарби та не вживайте всередину. Якщо у вас виникнуть питання щодо чутливості вашої шкіри до того чи іншого компоненту засобу проконсультуйтеся з лікарем. Не використовуйте продукт не за призначенням, наприклад, для фарбування вусів чи бороди. Уникайте зайвого контакту засобу зі шкірою. Після освітлення та  вирівнювання волосся не використовуйте продукт мінімально 14 днів. Не застосовуйте препарат на волоссі, забарвленому натуральними барвниками, наприклад, хною,  або засобами, які містять солі металів.

Дотримуйтесь інструкції з використання.

Про бренд L’Oréal Paris

Косметика L´Oréal Paris | L´Oréal Paris -  Одна з найвідоміших французьких косметичних марок не лише в Європі але й в світі. Декоративна косметика Loreal Paris почала вироблятися в 1907 року, коли молодий хімік Eugéne Schueller винайшов фарбу для волосся. На даний момент косметика L´Oréal  завоювала популярність у всьому світі і залишається одним з лідерів косметичного ринку в багатьох країнах. Фірмові магазини косметики Loreal Paris знаходяться більш ніж в 150 країнах світу. У компанію L´Oréal входить близько 500 торгових марок, ассортемент косметики яких по-справжньому величезний. Сьогодні L´Oréal випускає не лише косметику для волосся але і креми для тіла, парфумерію, тональні засоби та багато іншого.