SophDoesNail для Makeup Revolution

Ви можете регулярно бачити британську медіазірку Sophie, також відому як SophDoesNails, на відео від Makeup Revolution. Їхня співпраця сприяла створенню колекції тіней для повік і хайлайтерів.

Палітра тіней містить у собі широку гамму відтінків — від нюдових до темно-синіх, фіолетових і зелених із матовим або глянцевим ефектом, із якими ви легко створите як денний, так і вечірній макіяж. А за допомогою хайлайтера в білих, золотих, рожевих або персикових тонах ви обов'язково засяєте.

весь текст скритий текст

Про бренд Makeup Revolution

Декоративна косметика Makeup Revolution створює справжню революцію у світі макіяжу. Ця лондонська компанія має у своєму портфоліо широкий вибір високоякісної та доступної продукції, яка неодмінно подарує вам радість. Найпопулярнішими передусім є розкішні палітри тіней для очей, що виділяються своєю пігментацією та кольоровими комбінаціями. У вашій косметичці має бути хоча б одна палітра Makeup Revolution. В асортименті компанії ви дуже легко знайдете різні косметичні коштовності. Ви обов'язково помітите косметику від Makeup Revolution, доступну в багатьох варіантах для усіх відтінків шкіри. Крім цього, цей бренд зацікавить вас оригінальним, грайливим і практичним дизайном своєї продукції, в яку ви неодмінно закохаєтесь. Додайте у свій макіяж справжню оригінальність та стиль разом із Makeup Revolution London!

весь текст скритий текст

Зобразити фільтр Приховати фільтр

Цінова категорія

-

Колекція

Зобразити наступні …
Рекомендовано

12 3 9

12 3 4 5 9 Зобразити наступні