Makeup Revolution Countdown to NYE

новорічний календар

1×
Makeup Revolution Countdown to NYE новорічний календар

Код: MUR05366 | Зараз цей продукт недоступний

Набір містить: Re-loaded Highlighter Palette Lustre Lights 4x5 g + Lip Gloss 2,5 ml + Metallic Lip Liner 1 g + Metallic Liquid Eyeliner 2,5 ml + Metallic Liquid Lipstick 2,5 ml + Foil Finish LIquid Eyeshadow 2,5 ml + Re-loaded Eyeshadow Palette Imperative 15x0,93 g

Спостерігати за наявністю продукту

Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Придбайте будь-які продукти від Makeup Revolution на суму принаймні 299 грн та у подарунок можете обрати один з декількох освітлювачів.
Makeup Revolution Countdown to NYE

Спостерігати за наявністю продукту

Властивості

Водостійкість
ні
Тип набору
подарунковий набір

Про бренд Makeup Revolution

Makeup Revolution — абсолютна революція в макіяжі! Цей лондонський косметичний бренд пропонує високоякісну та водночас доступну за ціною декоративну косметику, яка вас неймовірно зачарує! Makeup Revolution став популярним брендом завдяки своїм розкішним палітрам тіней для очей, які пропонують насичені відтінки всіх кольорів веселки! Крім цих палітр, в асортименті бренду ви також знайдете іншу винятково якісну декоративну косметику, таку як губна помада, макіяж, рум’яна, пудра або щіточки!
Декоративна косметика Makeup Revolution вражає своїм оригінальним і водночас практичним дизайном виробів, у які ви закохаєтесь до нестями! З брендом класу люкс Makeup Revolution ви додасте своєму макіяжу справжньої оригінальності та стилю. Декоративна косметика Makeup Revolution переконає вас, що й високу якість можна придбати за вкрай привабливою ціною, і що вона може бути такою доступною для всіх!