Max Factor 2000 Calorieоб'ємна туш для вій

10×
Max Factor 2000 Calorie об'ємна туш для вій
Max Factor 2000 Calorie об'ємна туш для вій
відтінок 01 Black 9 мл
126грн.

Код: MXF0004 | В наявності
1
Нова Пошта
четвер 30.01.2020
Особисте отримання
четвер 30.01.2020
  • Опис продукту
  • Про бренд
  • Оцінка

Опис продукту Max Factor 2000 Calorie
Властивості

Опис:
Туш для вій Max Factor 2000 Calorie  збільшить об'єм вій до 300% від корінців до самих кінчіків.
За свою 20-річну історію туш Max Factor 2000 Calorie завоювала репутацію кращої з кращих та  користується незмінним попитом як у звичайних користувачів, так і у  професійних візажистів.
Унікальний склад туші та її спеціальна щіточка, особливе розташування щетинок якої забезпечує оптимальне профарбовування вій та  нанесення необхідної кількості продукта від корінців до самих кінчіків, дозволяють досягнути максимального об'єму, збільшуючи  довжину та об'єм навіть найтонших вій.
Завдяки природньому  воску та системі полімерів Max Factor  2000 Calorie буде  триматися протягом усього дня.
Гарні вії хоче мати кожна жінка. Ви можете досягти цього з чудовою тушшю 2000 Calorie від Max Factor.

Властивості:

  • збільшення об'єму на 300%
  • збільшення  довжини вій


Склад: 

  • рідкі кристали
  • полімерні система
  • природній віск


Станьте привабливою з тушшю Max Factor 2000 Calorie!

Властивості

Вид туші для вій
для об'єму
Колір
Чорний

Про бренд Max Factor

Засоби для макіяжу Max Factor належать до найяскравіших зірок на ринку косметики. Бренд було засновано ще на початку XX століття, а рекламний слоган «косметика, якою гримують кінозірок» нагадує про золотий вік Голлівуду та історію розвитку бренду. У ті часи на кіноекранах з'являлося лише одне ім'я, пов'язане з макіяжем.

Макс Фактор (Max Factor) був мрійником-косметологом російського походження, який у 1914 році переїхав до Лос-Анджелеса, щоб бути ближче до кіноіндустрії. Там він заснував магазин косметики, і вже невдовзі актори почали приходити до нього за порадами щодо свого гриму, а гримери з нетерпінням чекали на нову продукцію. Макс Фактор, однак, вірив, що магія макіяжу має належати усім жінкам. Саме тоді, вперше в історії, засоби для макіяжу стали доступними для широкого загалу.

Протягом більш ніж 100 років існування бренду з'явилась ціла низка легендарних продуктів. Першими з них були засоби для макіяжу для фільмів та золота пудра для волосся. В останні роки бренд прославила туш для вій Max Factor 2000 Calorie, а також стійка губна помада Max Factor Lipfinity.

Оцінка Max Factor 2000 Calorie