Maybelline Volum’ Express The Rocket

об'ємна туш для вій

2×
Maybelline Volum’ Express The Rocket об'ємна туш для вій
відтінок Black Noir 9,6 мл
152грн.

Код: MAY0108 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
вівторок 28.05.2019
Особисте отримання
вівторок 28.05.2019
Maybelline Volum’ Express The Rocket
відтінок Black Noir 9,6 мл | 152грн.

Опис косметики Maybelline Volum’ Express The Rocket

Опис:
Ексклюзивна туш для вій Maybelline Volum 'The Rocket допоможе Вам швидко збільшити об’єм вій у вісім разів! Унікальність туші полягає у формі її щіточки, виготовленої з спеціального твердого матеріалу, яка розділяє та профарбовує кожну вію, завдяки чому туш розподіляється рівномірно.  Гнучкі  щетинки щіточки, ідеально повторюючи форму,  легко та рівномірно  розчешуть ваші вії від основи до кінчиків, запобігаючи, таким чином, утворенню непривабливих грудочок. Ще однією особливістю Maybelline Volum’ Express The Rocket є її унікальний гелевий склад.  За мить Ви отримаєте надзвичайно чуттєвий та драматичний погляд. Завдяки  комбінації спеціальної щіточки та особливого складу туші Ваші вії набудуть приголомшливого об’єму та спокусливої форми!

Ефект:

  • надає об’єм та  подовжує  вії
  • не розмазується
  • легко та швидко наноситься
  • при нанесенні не утворює грудочки

Властивості

Вид туші для вій
для об'єму, моделююча
Водостійкість
ні
Колір
Чорний

Про бренд Maybelline

Косметика Maybelline | Компанію  Maybelline в 1915 році заснував хімік T. L. Williams. Він помітив, що його сестра Maybel фарбує вії сумішю вазеліну і порошку вугілля, щоб вії виглядали виразніше. Він заснував невелику лабораторію та виробництво. Так була створена перша туші для вій. Дуже швидко новий продукт став хітом і був надзвичайно популярним серед жінок. Назва бренду і  досі носить ім'я сестри засновника -  Maybel.

В 60-их роках Maybelline представила світу повний спектр косметики для  макіяжу очей. В 1991 році було оголошено відоме гасло компанії:  "Всі в захваті від тебе. А ти від Maybelline." В 1996 році компанія перейшла до концерну L'Oreal.