MIXA Optimal Tolerance

косметичний набір I.

MIXA Optimal Tolerance косметичний набір I.
MIXA Optimal Tolerance косметичний набір I.
MIXA Optimal Tolerance косметичний набір I.
косметичний набір I.

Код: MXX2005 | Зараз цей продукт недоступний

Набір містить: Optimal Tolerance Micellar Water for Sensitive and Reactive Skin 400 ml + Hyalurogel Light Intensive Hydration Cream-Gel 50 ml

Подарунок для вас
Придбайте будь-які продукти бренду MIXA на суму понад 299 грн та отримайте 20% знижку. У кошику достатньо вказати код mixa20ua. Акція не розповсюджується на акційні продукти та товари у розпродажі.
MIXA Optimal Tolerance
косметичний набір I.

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Тип набору
косметичний набір
Тип шкіри обличчя
зневоднена, суха, чутлива

Про бренд MIXA

Французька торгова марка Mixa виникла на основі продукції по догляду за чутливою шкірою немовлят. Назва "Міха" походить від латинського слова "miscere", можна приблизно перекласти як "суміш правильних інгредієнтів». Для своїх косметичних засобів торгова марка Mixa використовує тільки найцінніші активні речовини, такі як Pro-Retinol, мигдальне масло, вівсяне молочко, вітаміни і мінерали. Продукти не містять інгредієнти які можуть викликати подразнення, наприклад, парабени, спирт та барвники. Завдяки цьому косметичні засоби Mixa мають високу ефективність у догляді за шкірою і запобігають утворенню алергічної реакції. Поступово компанія розширила свій асортимент і окрім дитячої косметики почала випускати засоби по догляду за чутливою шкірою обличчя та тіла для дорослих. Довіртеся торговій марці Mixa, яка є експертом в області по догляду за чутливою ​​шкірою з Франції з перевіреною традиції починаючи з 1924 року! В їхньому асортименті Ви знайдете не тільки засоби для очищення шкіри та догляду за немовлятами але, наприклад, і засоби проти зморшок або улюблений BB крем.