Перейти до основного вмісту

NKD SKN

Ідеальна засмага без жодних проблем! Косметика для автозасмаги NKD SKN містить компоненти природного походження, які дбатимуть про вашу шкіру та підтримуватимуть її красу. Насолоджуйтесь ідеальною природною засмагою вже на наступний день після використання.

 

Для створення своєї неперевершеної косметики, яка підійде для будь-якого відтінку шкіри, бренд NKD SKN використовує натуральні компоненти та сучасні технології. До її складу входять органічні та природні речовини, які забезпечують вашій шкірі живлення та зволоження, а також підтримують її тонус. Засоби NKD SKN не містять спирту та ароматизаторів. У разі їх використання ви не відчуватимете запаху, характерного для засобів для автозасмаги.

Не важливо чи ви оберете крем для автозасмаги NKD SKN Gradual Glow з ефектом поступової засмаги, чи NKD SKN Pre-Shower, який слід нанести на шкіру за кілька хвилин перед прийомом душу. У будь-якому разі, який продукт бренда NKD skin ви б не обрали, результат буде однаковим — ви отримаєте красиву природну засмагу, яка сподобається вам і вашій шкірі.

весь текст скритий текст