Notino Glamour Collection Double Make-up Bagкосметичка з двома відділеннями

Notino Glamour Collection Double Make-up Bag косметичка з двома відділеннями
Notino Glamour Collection Double Make-up Bag косметичка з двома відділеннями
Безкоштовна доставка
540грн.

Код: NOI02112 | В наявності
1
КУРЄР (Міст Експрес)
понеділок 28.09.2020
Особисте отримання
понеділок 28.09.2020

Опис продукту Notino Glamour Collection Double Make-up Bag

Ваша колекція косметики заслуговує тільки найкращого. Зберігайте свої скарби в косметичці Notino Glamour Collection, що має 2 відділення. У такий спосіб ви завжди матимете під рукою необхідні речі. Золотисто-рожевий — найпопулярніший модний відтінок сьогодення. Саме тому косметичка заслуговує не тільки на місце у вашій валізі під час подорожей, але й чудово виділятиметься на вашому косметичному столику.

Характеристики:

  • 2 відділення для зручнішого зберігання речей
  • практичний органайзер для пензликів у меншому відділенні
  • популярний золотисто-рожевий відтінок
  • 22 × 14 × 7 см

Матеріал:

  • поліуретан
  • застібка-блискавка — нейлон

Про бренд Notino

Ми знаходимося у світі краси вже 15 років і накопичили багато досвіду та ідей. Наша продукція інспірована нашими клієнтами, які так само, як і ми, цікавляться красою та завжди прагнуть більшого.

Ми прагнемо, щоб Notino завжди пропонувало найвищу якість за найвигіднішими цінами. Наша команда створює оригінальну та сучасну продукцію для будь-якої події: від практичних косметичних засобів і наборів для подорожей до послуг на замовлення, як-от гравірування на парфумах чи розкішні подарункові коробочки. Ми прислухаємося до ваших потреб і переконані, що у вашій косметичці неодмінно буде місце для ефективних косметичних засобів із витонченим дизайном. Наша мета — зробити красу доступною для кожного.

Вся продукція є ексклюзивною та доступною лише в Notino. Ми постійно працюємо над розширенням нашого портфоліо та створенням інноваційних методів.

Оцінка Notino Glamour Collection Double Make-up Bag