Nuxe Aquabella

косметичний набір I. (для комбінованої шкіри)

Nuxe Aquabella косметичний набір I. (для комбінованої шкіри)
Nuxe Aquabella косметичний набір I. (для комбінованої шкіри)
Новинка
672грн.

Код: NUX03030 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: Beauty-Revealing Moisturising Emulsion 50 ml + Beauty-Revealing Essence-Lotion 35 ml + Micro-Exfoliating Purifying Gel 15 ml + Cosmetic Bag

шт.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Виберіть дорожній набір для косметичних засобів чи олійку для засмаги у кошику в подарунок за умови придбання будь-якої продукції на суму від 1200 грн.
Нова Пошта
вівторок 23.07.2019
Особисте отримання
вівторок 23.07.2019
Nuxe Aquabella
| 672грн.

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Властивості
Зволоження, ревіталізація
Спосіб застосування
денний, денний та нічний
Тип набору
косметичний набір
Тип шкіри обличчя
змішана
SPF
без SPF

Про бренд Nuxe

Косметика Nuxe поєднує в собі силу природи, ефективність науки та відчуття максимального задоволення від використання. Це відображено в самій назві бренду, що виник завдяки комбінації слів «Nature» і «Luxury», та у всій продукції Nuxe. Косметика Nuxe не містить парабенів і мінеральних олій.

Бренд Nuxe поступово розвивався з початку 50-х років. Однак справжнє життя в Nuxe вдихнула в 1989 році Аліза Жабес (Aliza Jabès) – прихильниця ароматерапії, а також засновниця концепції Nuxe Spa, що виникла згодом. Перший засіб, який вона розробила – суха олійка Nuxe Huile Prodigieuse® – одразу став справжнім хітом і зараз є знаковим продуктом компанії.

Компанія Nuxe бере активну участь у науково-дослідній діяльності, а тому вся її продукція розроблена на основі використання оригінальних методів, заснованих на знаннях сучасної ботаніки. Олійку Nuxe доповнює комплексна колекція засобів для догляду за обличчям і тілом, а також парфуми Nuxe, натхнені характерним ароматом легендарної сухої олійки.