Nuxe Aquabellaкосметичний набір I. (для комбінованої шкіри) для жінок

1×
Nuxe Aquabella косметичний набір I. (для комбінованої шкіри) для жінок
Nuxe Aquabella косметичний набір I. (для комбінованої шкіри) для жінок

Код: NUX03030 | Зараз цей продукт недоступний

косметична зволожувальна емульсія для комбінованої шкіри 50 мл + косметична вода для комбінованої шкіри 35 мл + очисний гель-ексфоліант для щоденного використання 15 мл + косметична сумочка

  • Склад
  • Про бренд
  • Оцінка

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Властивості
Зволоження, ревіталізація
Спосіб застосування
денний, денний та нічний
Тип набору
косметичний набір
Тип шкіри обличчя
змішана
SPF
без SPF

Про бренд Nuxe

Косметика Nuxe поєднує в собі силу природи, ефективність науки та відчуття максимального задоволення від використання. Це відображено в самій назві бренду, що виник завдяки комбінації слів «Nature» і «Luxury», та у всій продукції Nuxe. Косметика Nuxe не містить парабенів і мінеральних олій.

Бренд Nuxe поступово розвивався з початку 50-х років. Однак справжнє життя в Nuxe вдихнула в 1989 році Аліза Жабес (Aliza Jabès) – прихильниця ароматерапії, а також засновниця концепції Nuxe Spa, що виникла згодом. Перший засіб, який вона розробила – суха олійка Nuxe Huile Prodigieuse® – одразу став справжнім хітом і зараз є знаковим продуктом компанії.

Компанія Nuxe бере активну участь у науково-дослідній діяльності, а тому вся її продукція розроблена на основі використання оригінальних методів, заснованих на знаннях сучасної ботаніки. Олійку Nuxe доповнює комплексна колекція засобів для догляду за обличчям і тілом, а також парфуми Nuxe, натхнені характерним ароматом легендарної сухої олійки.

Оцінка Nuxe Aquabella