Orlane Anagenèse

Orlane Anagenèse
Orlane Anagenèse
Новинка
1 559грн.

Код: ORL00191 | Більш ніж 5 шт. у наявності

Набір містить: Anagenèse Essential Time-Fighting Care 50 ml + Moisturizing Micellar Water 50 ml + Anagenèse Time-Fighting Care 25 ml

шт.
Нова Пошта
понеділок 24.06.2019
Особисте отримання
понеділок 24.06.2019
Orlane Anagenèse
| 1 559грн.

Властивості

Вік
Зморшки, Зріла шкіра, Перші зморшки
Властивості
анти-вікова косметика
Спосіб застосування
денний
Тип набору
подарунковий набір
Тип шкіри обличчя
зморшки і зріла шкіра
Kонсистенція
крем
SPF
без SPF

Про бренд Orlane

Французька haute-cosmetique Orla представляє розкішну косметику еліт-класу, яка призначена для боротьби зі старінням шкіри. У лабораторіях Orlane найновіші наукові відкриття комбінують із ноу-хау розробками, отриманими у співпраці з власними інститутами краси. Завдяки унікальним властивостям своєї продукції бренд Orlane має мільйони шанувальників по всьому світі.

Кожен інгредієнт підбирають із максимальною обережністю та розсудливістю. Після чого його ретельно обробляють та ефективно дозують для досягнення найкращих результатів. Ідея фірми базується на схильності шкіри до регенерації. Властивості продукції для догляду за шкірою Orlane дозволяють шкірі оновити та стимулювати власні природні механізми, які з віком втрачають свою силу.

Косметика Orlane пропонує декілька категорій продукції, яка задовольнить навіть найсуворіші вимоги. В асортименті бренду представлені засоби для різних типів шкіри, в тому числі й найбільш чутливої. Колекції засобів проти старіння або ж для зняття макіяжу — найпопулярніші. В Orlane не забувають також і про догляд за тілом чи про декоративну косметику з розслаблювальним ефектом. Зрештою, Orlane зачарує вас і своїми розкішними парфумами.