Philips Shaver Series 5000 SH50/50

Змінні картриджі 3 шт

Philips Shaver Series 5000 SH50/50 Змінні картриджі 3 шт
Philips Shaver Series 5000 SH50/50 Змінні картриджі 3 шт
3 кс
1 188грн.

Код: PHI0998 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Подарунок для вас
Флакон для парфумів у подарунок при замовленні понад 1400 грн. Колір можете обрати у кошику.
Нова Пошта
середа 26.06.2019
Особисте отримання
середа 26.06.2019
Philips Shaver Series 5000 SH50/50
3 кс | 1 188грн.

Опис продукту Philips Shaver Series 5000 SH50/50

Ваша бритва снова как новая

Меняйте бритвенные головки один раз в 2 года

 • За два года бритвенные головки срезают 9 миллионов волосков на лице. Заменяйте бритвенные головки, чтобы результат бритья всегда был идеальным.

Быстрое и гладкое бритье

 • Лезвия приподнимают длинные и короткие волоски для невероятно быстрого бритья
 •  Система Super Lift&Cut Action приподнимает волоски и обеспечивает комфортное чистое бритье

Легко использовать

 • Индикатор замены
 • Удобная замена бритвенных головок
 • Сбросьте настройки бритвы после замены бритвенных головок
 •  Ваша бритва снова как новая

Бритвенные головки

Лезвия MultiPrecision

Основные особенности

Индикатор замены

 • Последние модели бритв Philips оснащены индикатором замены, который представляет собой символ бритвенного блока. Этот символ загорается, сигнализируя о необходимости замены бритвенных головок.

Удобная замена

 • 1. Откройте бритву с помощью кнопки отсоединения. 2. Снимите удерживающие кольца, повернув их против часовой стрелки. 3. Отсоедините старые бритвенные головки и аккуратно вставьте новые; убедитесь, что головки установлены надлежащим образом. 4. Снова установите удерживающие кольца и зафиксируйте их, повернув фиксатор по часовой стрелке. 5. Закройте бритвенную головку (должен прозвучать щелчок).

Сброс параметров бритвы

 • Индикатор замены выключится автоматически после 9 сеансов бритья. Вы также можете сбросить напоминание вручную после замены бритвенных головок, нажав и удерживая кнопку включения/выключения в течение не менее 7 секунд.

Ваша бритва снова как новая

 • Чтобы поддерживать оптимальные результаты бритья, заменяйте бритвенные головки раз в два года.

Лезвия MultiPrecision

 • Быстрое и гладкое бритье. Наши лезвия MultiPrecision за несколько движений приподнимают и срезают все волоски и щетину.

Система Super Lift&Cut

 • Система двойных лезвий Super Lift & Cut обеспечивает идеально чистое и гладкое бритье. Первое лезвие приподнимает волоски, а второе — аккуратно срезает их у самого основания.

Характеристики

Бритвенные головки

 • Совместимость:: Shaver series 5000 (S5xxx)
 • Количество бритвенных головок в наборе: 3

Очистка

 • Использование: Используйте чистящий спрей HQ110

Про бренд Philips

Бренд Philips добре відомий у багатьох домівках. Сім синіх літер у логотипі зі щитом, зірками та хвилями супроводжують нас вже понад 120 років. За період свого існування компанія Philips створила репутацію передового та високонадійного бренду в області турботи про здоров’я, стилю життя та освітлення.
Компанію Philips & Co. було засновано в 1891 році в Ейндховені, Нідерланди, і її мета полягала в тому, щоб задовольнити попит на електричні лампочки, який зростав із розвитком електрифікації. Одну з найперших кампаній було запущено в 1898 році, коли Антон Філіпс (Anton Philips) використав у якості маркетингового інструменту набір листівок із голландськими національними костюмами, де на кожній листівці написав слово Philips, складене з лампочок.
Поступово компанія Philips почала зосереджуватися на інших сферах. Сьогодні вона є лідером у сфері турботи про людей з хворобами серця, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, енергозберігальних освітлювальних рішень і нових освітлювальних приладів, а також в області чоловічого гоління, стрижки та догляду за зубами. У центрі його інтересу й досі стоїть інновація та впровадження новітніх технологій для зручності споживачів. Принцип «розумно та просто» відображає намагання компанії Philips бути орієнтованою на ринок компанією, що додає вироби та послуги, які відповідають обіцянці, даній клієнтам: «Розроблено відповідно до ваших побажань, просте у використанні та сучасне».
На веб-сайті Notino.cz компанія Philips пропонує своїм клієнтам вироби для чоловіків і жінок, у першу чергу з серії засобів особистої гігієни для догляду за шкірою, волоссям і тілом. Тут ви можете знайти зубні щітки Philips Sonicare з серії «Догляд за зубами та яснами», які оснащені нашою запатентованою ультразвуковою технологією для ідеального відчуття від вичищених зубів.
У рамках свого поточного напряму компанія Philips представила новий фірмовий ряд «Інновації та Ви», що випливає зі стійкого переконання, що нововведення має сенс тільки в тому випадку, якщо воно засноване на глибокому розумінні потреб і бажань клієнтів.
Бренд Philips належать до традиційних і перевірених часом цінностей та сьогодні ідентифікує себе, насамперед, максимальним акцентом на інновації та потреби клієнтів. З виробами Philips ви отримуєте найкраще з традиційних цінностей в поєднанні з найсучаснішими тенденціями.