Rasasi Junoon Velvet Pour Homme парфумована вода для чоловіків

Rasasi Junoon Velvet Pour Homme парфумована вода для чоловіків
Rasasi Junoon Velvet Pour Homme парфумована вода для чоловіків
50 мл

Код: RSS0841 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Rasasi Junoon Velvet Pour Homme
Склад

Парфумована вода Rasasi Junoon Velvet Pour Homme призначена для всіх, хто любить відкривати нові можливості та мріє переживати незабутні моменти життя знову і знову.

  • східний аромат
  • для сучасного джентльмена
  • для щоденного використання

Склад

Тип аромату
Східні

Про бренд Rasasi

Побалуйте себе розкішними парфумами дубайського бренду Rasasi. Вони сподобаються як любителям класичних східних ароматів, так і тим, хто полюбляє легші та свіжіші композиції. Пориньте в надзвичайні аромати екзотики!

Rasasi — це сімейна компанія, що була створена 1979 року. Мета засновника бренду Абдули Раззака Калсекара була простою — кожен аромат Rasasi мав приваблювати своєю якістю, індивідуальністю та екзотикою. Зі східних ароматів цієї колекції ви можете спробувати парфумовану воду Rasasi La Yuqawam, у жіночій версії якої відчувається сандалове дерево, делікатна кориця та мускус. У чоловічій версії цих парфумів амбра, шкіра та замша гармоніюють із деревними нотами.

Якщо вам подобаються більш класичні аромати, тоді спробуйте Rasasi Blue Lady, що нагадує букет свіжих квітів із цитрусовим бризом. Нотки фруктів і квітів зачарують вас і в чуттєвій парфумованій воді Rasasi Hawas for Her. Вона пропонується і в чоловічому варіанті, в якому відчуваються нотки амбри, бергамоту й апельсинового цвіту.

Оцінка Rasasi Junoon Velvet Pour Homme