Перейти до основного вмісту

Real Techniques

Real Techniques

Якісні, перевірені та інноваційні косметичні аксесуари для всіх любителів макіяжу — саме це пропонує бренд Real Techniques. Його характеризує поєднання високотехнологічних матеріалів із інноваційними формами для ідеального нанесення косметики. У колекції продуктів ви знайдете як набори пензлів, так і окремі пензлики для тональних засобів, пудри, рум’ян, тіней, контурингу, а також свої улюблені спонжі. Асортимент доповнено виробами для очищення шкіри, а також для догляду за самими пензликами та спонжами.

 

Бренд Real Techniques вийшов на ринок 2011 року. Особливість його портфоліо — високоякісні легенькі пензлики, прості у використанні та чищенні, які допоможуть вам створити досконалий макіяж. Пензлі Real Techniques виготовлено з синтетичного матеріалу таклон, який є м'яким, ніжним і підходить для чутливої шкіри. Спонжі для тональних засобів розроблено з використанням революційної технології спінювання полімерів без латексу, що забезпечує рівномірне розподілення макіяжу й ідеально гладенький результат. Оcобливої уваги вартий спонж для нанесення тонального крему Real Techniques Miracle Complexion Sponge Ornament.

Набір пензлів Real Techniques Everyday Essentials полегшить життя як новачкам, так і досвідченим візажистам. Не менш корисним помічником стане практичний пензлик для кремових і рідких тональних засобів Real Techniques Original Collection Base. Незалежно від того хочете ви створити ефект нюдового макіяжу чи яскравий вечірній образ, косметичні аксесуари Real Techniques виведуть ваш макіяж на новий рівень.

весь текст скритий текст