Перейти до основного вмісту

SVR

Про бренд SVR

Французька косметика з дерматологічної лабораторії SVR вже десятки років залишається вірною своїй основній цілі: створювати якісну продукцію, котра дбайливо доглядає навіть за найчутливішою шкірою.

 

Історія бренду SVR розпочалася в 1962 році, коли фармацевти Сімон і Роберт Вере заснували власну дерматологічну лабораторію. Пізніше компанія перейшла синові, а згодом і внукові родини Вере, які перетворили цей невеличкий родинний бізнес на справжнього лідера дермокосметики.

Уся продукція проходить тестування на чутливій шкірі під наглядом експертів. Косметика SVR завоювала довіру клієнтів у понад 45 країнах світу завдяки десяткам унікальних продуктів. Незважаючи на те, що компанія безперестанку росте й розвивається, вона залишається незмінно вірною своїм цінностям — етичному підходу, надійності та високій якості.

У портфоліо SVR ви знайдете засоби для догляду за обличчям і тілом, такі як популярна сироватка SVR Densitium, гелі для очищення, засоби для зняття макіяжу, а також ефективний зволожувальний крем SVR Crème. Відчуйте і ви справжню французьку якість!

весь текст скритий текст