Сиве волосся

Ви вибрали
  • Для сивого волосся
Фільтр
Цінова категорія

-

Подарунки та акції
Оцінка
  •   8
  •   1
  •   1
Лідери продажу

Не бійтеся сивого волосся, носіть його шляхетно. Щоб сиве волосся було красивим і здоровим, використовуйте спеціальні засоби для сивого волосся.

Коли волосся починає поступово втрачати пігментацію, воно стає більш чутливим і слабшим, а тому йому необхідно надати ретельного догляду. Notino пропонує вам засоби для сивого та білого волосся із живильними речовинами, як-от коензим Q10, що стимулює корені волосся та відновлює продуктивність кератину. 

Оберіть делікатний шампунь для сивого волосся. Якщо ваше волосся має небажану жовтизну, придбайте срібний шампунь, що нейтралізує забарвлення. У нашому асортименті ви знайдете шампуні для сивого волосся з пігментами, що нададуть волоссю більш темного відтінку. 

Для більш блискучого та сильного волосся використовуйте кондиціонер або маску для волосся. Ви можете спробувати спеціальне суфле або крем із пігментами срібла для відживлення кольору сивого чи білого волосся. Білому волоссю не вистачає пігменту, що діє як фільтр сонячного випромінювання, тому використовуйте засоби із УФ-фільтром, що захистять вас від шкідливого випромінювання. 

Ви вирішили приховати сиве волосся? Рішення одне — фарба для волосся. Дотримуйтесь правила, що потрібно використати фарбу, на один тон світлішу, ніж натуральний колір вашого волосся. 

Оберіть з нашого широкого асортименту засоби для сивого чи білого волосся від таких брендів як Alpecin, Schwarzkopf Professional, L'Oréal Professionnel тощо. Наші ціни нижчі, ніж у магазинах.