Wilkinson Sword Hydro Silk

Змінні картриджі

Wilkinson Sword Hydro Silk Змінні картриджі
Wilkinson Sword Hydro Silk Змінні картриджі
Змінні картриджі
283грн.

Код: SWO0141 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
середа 03.07.2019
Особисте отримання
середа 03.07.2019
Wilkinson Sword Hydro Silk
Змінні картриджі | 283грн.

Опис продукту Wilkinson Sword Hydro Silk

Змінні леза Wilkinson Sword Hydro Silk просто та швидко доповнять вашу бритву, яка враз стане як нова.

Властивості:

  • леза забезпечують гладке гоління
  • дуже проста заміна лез
  • ідеально підлаштується під кожен вигін

Спосіб використання:
Використовуйте для гоління.

Про бренд Wilkinson Sword

Початок бренду Wilkinson Sword датується 1898 роком, коли гостра зброя перетворюється на бритву, що передує бритвам сьогодення. З цього часу почався довгий шлях розвитку пристроїв для гоління та нових технологій, які полегшували особисту гігієну чоловікам, а пізніше й жінкам.
У 1971 році компанія випустила на ринок перший виріб, де лезо було міцно закріплено в пластиковому корпусі, а отже, пристрій був набагато безпечнішим. У 1994 році бренд представив перший жіночий пристрій для гоління, який зміг захистити жінок від травм.
Щорічно компанія представляла такі новинки як, наприклад, чоловічі та жіночі системи для гоління на чотири леза, впровадження титанового леза, одноразові системи для чоловіків і жінок і різні комбіновані пристрої для гоління. У 2010 році Wilkinson Sword увів на ринок революційну систему для гоління зі зволожувальною смужкою, яка під час гоління ще й зволожує шкіру.
Сьогодні компанія є лідером на світовому ринку, і жінки, і чоловіки не можуть уявити гоління без систем для гоління Wilkinson. Користуйтесь високоефективними пристроями для гоління, які до того ж дбайливо піклуються про вашу шкіру!